Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmet Ali Erbil 4. kez baba mı oluyor?
Mehmet Ali Erbil 4. kez baba mı oluyor?
Sık sık hızlı aşk trafiğiyle gündeme gelen Mehmet Ali Erbil geçen ay Nişantaşı'nda otel çıkışı genç bir kadınla görüntülenmiş, daha sonra ünlü şovmenin yanındaki sarışın kadının kimliği ortaya çıkmıştı. İsminin Nevin olduğu öğrenilen genç kadının hamile olduğu iddia edildi.
Magazin 21 Eylül 2017 - 16:33

Sanat dünyasında son dönemde Mehmet Ali Erbil’in yeni kız arkadaşıyla ilgili olay yaratacak bir söylenti kulaktan kulağa yayılıyor. İddiaya göre ünlü şovmenin sunuculuğunu yaptığı Çarkıfelek’te yeni şarkısını da tanıttığı kız arkadaşı Nevin hamile… Şarkıcı Nevin de hamile olduğunu doğruladı.
mehmetalerbil
ERBİL’İN ÜÇ ÇOCUĞU BULUNUYOR
Ancak Erbil’in yeniden baba olmaya sıcak bakıp bakmadığı büyük merak konusu. 61 yaşındaki ünlü şovmenin ilk eşi Muhsine Kamiloğlu’ndan Sezin, ikinci eşi Nergis Kumbasar’dan Yasmin ve 4. eşi Tuğba Coşkun’dan da Ali Sadi adında 3 çocuğu var.

MEHMET ALİ ERBİL SUSKUNLUĞUNU BOZDU!
Öte yandan ortaya çıkan bu iddialardan sonra SÖZCÜ’ye konuşan Mehmet Ali Erbil, öyle bir şeyin tamamen yalan olduğunu ve arkadaş topluluğu ile birlikte gittikleri yemekte çekilen fotoğraflar üzerinde kurgu yapılarak bu haberlerin ortaya çıktığını söyledi. Mehmet Ali Erbil, bu haberlerin gerçekle alakası uzaktan ve yakından kesinlikle yoktur açıklamasında bulundu.

Son güncelleme: 08:22 - 05.10.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.