Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (15 Haziran – son bölüm) Survivor’da Nagihan şoku!
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (15 Haziran – son bölüm) Survivor’da Nagihan şoku!
Survivor 2016'nın 15 Haziran akşamı yayınlanan 97. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyunu için kıyasıya bir mücadeleye girdi. Survivor 2016'da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Peki ödül neydi ve ödül oyununun kim kazandı? İşte tüm detaylar...
Magazin 15 Haziran 2016 - 23:45

Survivor’da 14 Haziran akşamı çok kritik bir eleme gecesi yaşanmıştı. SMS oylamasında en az oyu alarak adaya veda eden isim Ünlüler takımından Yunus Günçe olmuştu. ‘Survivor’da kim elendi’ kim elendi sorusunun yanıt bulması sonrası, Ünlüler ve Gönüllüler takımıSurvivor son bölümde ödül oyunu için ter döktü. Ödül oyunu için de kısyasıya bir mücadele verildi. Kıl payı kazanılan karşılaşmalardan Nagihan’ın acı içinde yerde kalışına kadar ödül oyunu için yoğun bir mücadele vardı!

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da oyun sisteminde değişiklik oldu. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı kurallara göre, yarışmacılar ödül oyununu iki defa oynayacak ve ilk oyunu kazanan takım, ikinci oyuna rakibine attığı fark kadar avantajla başlayacak  Her iki takımın da birbirlerini yenmek için ellerinden geleni yaptığı birinci ödül oyununu Gönüllüler takımı 10-8’lik skorla kazandı ve ikinci oyuna 2-0 farkla başladı. İkinci oyunda 2-0 farka rağmen Atakan’ın çabalarıyla direnmeye çalışan Ünlüler takımı ellerinden geleni yapsa da Ödül oyununu Gönüllüler takımı 10-6 skorla kazanmayı bildi.

Ödül oyununu kazanan gönüllüler adadan çözl bir uçakla lük bir gün geçirecekleri malikaneye gittiler. Barakadan havuzlu bir malikaneye geçen gönüllülerin keyfi yerindeydi. Önce odaları gezen gönüllüler daha sonra ikramları tattılar ve ana yemeğe geçtiler. Yemek sonrası havuz keyfi yapan gönüllüler ertesi günde güzel bir kahvaltının keyfini çıkarttılar.

SURVIVOR’DA NAGİHAN’IN DURUMU NASIL? NAGİHAN DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Survivor 97. bölüm tanımıtımında Nagihan’ın acı içinde kıvrandığı sahneler damga vurmuştu. Survivor 2016’da 15 Haziran günü yayınlanan bölümde ödül için yapılan yarışma esnasında Ünlüler takımından Nagihan’ın sakatlanmasıyla ilgili görüntülerin yayınlanması ardından akıllara ‘Nagihan ciddi bir sakatlık mı yaşadı’ sorusunu getirmişti. Yaşananlar sonrası Nagihan’ın durumuyla ilgili net bir açıklama yapılmadı.

ATAKAN VE NAGİHAN ARASINDA KAVGA

Ödül oyunu sırasında Nagihan ve Atakan arasında büyük tartışma yaşandı. Gerginliğin tırmanması üzerine Nagihan Atakan’a, “Defol git” dedi.

 

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da pazartesi akşamı birinci dokunulmazlık yarışmasını Ünlüler takımı kazanmıştı. Bu dokunulmazlık sonrası Gönüllüler takımı konseyde İbrahim’i yazarak ilk eleme adayı olarak belirlemişlerdi. Salı günkü ikinci dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler takımı kazanmıştı. İkinci dokunulmazlık oyunu sonrası konseye giden Ünlüler takımı Yunus Günçe ve Semih’in isimlerini yazmıştı.

Böylece eleme adayları Semih, Yunus Günçe ve İbrahim olarak belirlendi ve SMS oylamasına gidildi. Daha önce defalarca eleme adayı olan ancak yoluna devam etmeyi başaran ünlüler takımından Yunus Günçe bu defa elenerek Survivor'a veda etti. Yunus Günçe, İbrahim ve Semih Öztürk'ten daha az oy alarak adaya veda etti.

SURVIVOR’DA KURALLAR DEĞİŞTİ

Survivor'da oyunlardaki kurallar değişti. Acun Ilıcalı yeni kuralları konseyde yarışmacılara açıkladı. Acun Ilıcalı, Survivor'da sona yaklaşılırken oyun sisteminde yapılan değişiklik hakkında açıklamalar yaptı. Ilıcalı yarışmanın yeni kurallarını böyle açıkladı:

“Bundan sonra Survivor'da kalan oyunları daha kısa parkurlarda daha hızlı oyunlar oynayacaksınız. 10 olan takım ikinci oyuna rakibine attığı fark kadar avantajla başlayacak. İlk oyun 10-7 bittiyse ikinci oyuna kazanan takım 3-0 önde başlayacak. Dominik'te 10 günlük bir süreniz kaldı ve kalan oyunları da böyle oynayacaksınız”

Son güncelleme: 09:22 - 16.06.2016