Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz seri katile benzeyen oyuncuyla selfie çekti sosyal medya karıştı
Özcan Deniz seri katile benzeyen oyuncuyla selfie çekti sosyal medya karıştı
Özcan Deniz, seri katil Atalay Filiz'e benzeyen bir oyuncuyla selfie çekti, yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı.
Magazin 14 Haziran 2016 - 07:17

Özcan Deniz, şimdilerde ‘Asmalı Konak’ dizisinde birlikte oynadığı Nurgül Yeşilçay ile İkinci Şans adlı filmi çekiyor. Başarılı isim Özcan Deniz, sosyal medya hesabından filminin setinden fotoğraflar paylaşarak hayranlarının heyecanını artırıyor. Filmin oyuncularını böylelikle takipçilerine tanıtan Özcan Deniz bir hayli iddialı olduğu projesi için gün sayarken geride bıraktığımız gün Deniz’in instagram hesabını açan takipçileri oldukça şaşırtıcı bir paylaşımla karşılaştı.

ozcan-deniz-ic

Başarılı oyuncu Özcan Deniz, işlediği cinayetlerle ülke gündemine oturan ve 3 kişinin katili olan Atalay Filiz’le ilgili bir paylaşımda bulunmuştu. Filiz’e oldukça benzeyen bir kişiyle selfie yaptığı görülen Deniz’in bu paylaşımın altına yazdığı “Seri katilimiz varmış. Bir selfie de biz çekelim dedik” notu da bir hayli dikkat çekiciydi.

ÖZCAN DENİZ’İN SERİ KATİL PAYLAŞIMI TEPKİ GÖRDÜ

Ülke gündeminin kilitlendiği cinayet olaylarının üzerine böylesine soğukkanlı bir paylaşım yapabilen Özcan Deniz’in bu selfiesinin yüzlerce beğeni alması da işin bir diğer trajik tarafıydı. Deniz gelen tepkileri hesaba katarak bir süre sonra bu fotoğrafı hesabından sildi.

İLGİLİ HABERNurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz yıllar sonra yeniden bir aradaNurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz yıllar sonra yeniden bir arada

Son güncelleme: 13:15 - 14.06.2016