Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Soner Arıcı Tarkan’la ilgili açıklamada bulundu
Soner Arıcı Tarkan’la ilgili açıklamada bulundu
Soner Arıca, önceki gece Bostancı Sahil’de bulunan Nanna adlı mekanda sahne aldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 30 Mayıs 2016 - 07:43

Sahnede kaldığı 2 saat boyunca enerjik dansları ve eğlenceli halleriyle, kendisini dinlemeye herkesi coşturdu. Program sonrası kısa bir söyleşi yaptığımız Arıca projelerinden bahsetti.
Aynı mekanda 10 yıldır sahneye çıktığını söyleyen Arıca, “Artık buraya beni dinlemeye gelenden tutun da burada çalışanlara kadar herkesle aile gibi olduk. İnsanlar sahneye geliyor benimle fotoğraf çektiriyor, beraber dans edip eğleniyoruz” şeklinde konuştu.

soner-arica-sli-6

SONER ARICI BEST OF GELİYOR

Üst üste 3 tane single albüm çıkartacağını söyleyen başarılı şarkıcı, “bu şarkılarla albümün hazırlığını yapıp, ilerleyen aylarda güzel bir albüm çıkartacağız. Seneye müzik kariyerimin 25'inci yılını kutlayacağız. 2017 yılına özel bir çalışmamız var. Best of albüm geliyor. Bu albüm çalışmasında da sürpriz düetler sevenlerimi bekliyor. Şimdi isim vermeyeyim ama güzel sürprizlerimiz olacak” dedi.

soner-arica-ic

REKORUMU KİMSE KIRAMAZ

Türk müzik tarihinde 62 klip çalışması ile büyük bir rekora imza atan Soner Arıca; “Aslında ben bir rekor kırmak için bu yola çıkmadım. İki günlük Dünya'da yaşıyoruz. Allah korusun yarın öbür gün bu dünyadan göçüp gidersen en azından sevenlerim, sesimle beraber kliplerimi de izlesinler, bu mantıkta hareket ettim. Şimdi de bakıyorum bir rekor kırmışım farkında olmadan. İçtenlikle söylemeliyim ki Türkiye'de benden başkası bu rekoru kıramaz” açıklamasında bulundu.

Tarkan'ın bir kesim tarafından eleştiri alan “Ahde Vefa” albümü hakkında da konuşan Arıca; “Bence eleştiriler çok yersiz. Ben albümü dinledim ve çok beğendim. Tarkan'ın sesi zaten tartışılmaz. İnsanlar neden olaya şu boyuttan bakmıyorlar anlamıyorum. Tarkan Türkiye'nin önde gelen şarkıcılarından birisi. Ciddi bir kitlesi var ve bu kitleye Türk Sanat Müziği'ni dinletmeyi ve sevdirmeyi başarıyor. Bence asıl başarı budur” açıklamasında bulundu.