Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyal medyada ünlülerin hakem Ivan Bebek’e tepkileri
Sosyal medyada ünlülerin hakem Ivan Bebek’e tepkileri
Braga-Fenerbahçe karşılaşmasının hakemi Ivan Bebek, herkesi çileden çıkardı, sosyal medya yıkıldı.
Burcu ÖZEN
Magazin 18 Mart 2016 - 08:30

Dün akşam UEFA Avrupa Ligi'nde Braga-Fenerbahçe karşılaşmasını yöneten Hırvat hakem Ivan Bebek’e sosyal medyada tepki yağdı. ‘Bebek’ yüzlü katil diye sosyal medyada yayılan Ivan Bebek, herkesi çıldırttı. Sosyal medyada yazdıklarına dikkat eden ünlü isimler de kendini tutamadı.

İşte ünlü isimlerin Bebek’e tepkileri:

Mehmet Ali Erbil: FENERBAHÇE IVAANIIIN FENERBAHÇE IVAANIIIN FENERBAHÇE IVAANIIIN…. Hakem……..

Alişan: Bu soyunu sopunu……. Serefsız,gavatın adı İvan Babek..Fenerbahçe elendı,bu ılk elenmemız degıl sonda olmayacak ama boyle bır rezıl yuzunden elenmek ınsana koyuyo.. Yenılsende,yensende bız senınleyız Fenerbahçe. Hakem hırvat degıl tam bı gavat serefsız!

Şevket Çoruh: Vilayetini s.Hakemini ötekileştirmek istiyorum

İdo Tatlıses: Sizler emeğinizle geldiniz ama ne yazık ki ivan bebek çeyrek finale çıktı.. Her hareketinizin ben kardeşiniz ve arkadaşınız olarak yanındayım ..!

Yaşar: Lanet olsun sana İvan Bebek. Bir futbol katliamı izledik.

Nihat Doğan: Avrupa maçlarında skora bu denli etki eden eyyamcı bir hakemi uzun yıllardır görmüyordum..bebek bildiğin canavar çıktı.Yazıklar olsun. İvan bebekin içine Deniz Ateş Bitnel kaçmış..

Simge Fıstıkoğlu: ivan bebek e bakınca türk hakemlerine haksızlık ettiğimizi düşünmek izafiyet teorisinin futboldaki karşılığıdır

Beyazıt Öztürk: TÜM GAZETE SPOR MANŞETLERİ YARIN İVAN BEBEK ÇEYREK FİNAL DE YAZSINLAR ! BAZEN BİR AVRUPA MAÇIN’DA BİLE YÜCE TÜRK MİLLETİNİN NASIL HAKSIZ YERE HER ALANDAN ENGELLENMEYE CALIŞTIĞINI GÖREBİLİYORUZ.

Atalay Demirci: #İvan bebek’e rağmen yenelim şunları da milletimizin yüzü gülsün biraz inşallah…

Metin Uca: Kırmızı kart bile utandı şu şahıs utanmadı.

Son güncelleme: 09:57 - 18.03.2016