Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyal medyanın gündemi Ecem Uzgör’den yeni açıklama
Sosyal medyanın gündemi Ecem Uzgör’den yeni açıklama
Katıldığı Top Model of the World Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden ve dereceye giremeyince sosyal medya üzerinden eleştirilen Ecem Uzgör, kendisine yapılan eleştirileri Yalova'da yanıtladı.
Magazin 15 Eylül 2016 - 21:54

Katıldığı yarışmanın ‘güzellik’ değil, ‘modellik’ yarışması olduğunu söyleyen Uzgör, “Her 30 saniyede bir yorum alıyorum. Bunların arasında en komiği Spor Yorumcusu Ahmet Çakar’ın” dedi.

Başlıksız-1

Almanya’da geçen Ağustos ayında 42 ülkenin katılımı ile gerçekleşen Top Model of the World Yarışması’nda Türkiye’yi temsil eden ve dereceye giremeyen Ecem Uzgör, sosyal medyada çok eleştirildi. Yaşadığı Londra’dan tatilini geçirmek için Yalova’da oturan ailesinin yanına gelen Uzgör, yarışma sonrası sosyal medya üzerinden kendisine yapılan eleştirileri yanıtladı. Sosyal medyanın gündemine oturmaktan şaşkınlık yaşadığını açıklayan Uzgör, yapılan eleştirilere gülüp geçtiğini belirterek şöyle konuştu;

Başlıksız-1

“Ben 8 yıldır İngiltere’de yaşıyorum. Şarkıcıyım, kemancıyım. Bir de müzik grubumuz var. Bu grubu yakında Türkiye’ye getireceğim. Ayrıca 5 senedir top modellik yapıyorum. Almanya’da düzenlenen Top Model of the World Yarışması’nda ülkemi temsil ettim. İnsanların anlamadığı konu şu. Benim katıldığım yarışma ‘güzellik’ değil, ‘modellik’ yarışması. Şu anda 30 saniyede bir instagram ve facebook hesabımdan mesaj alıyorum. Bunları gönderenlerin büyük bölümü ise 18 yaşın altındaki kişiler. Bir de bayram dönemine denk geldiği için pek çok boşta kalan kişinin mesaj yazdığını düşünüyorum. Bunlara gülüp geçiyorum.”

Açıklamasında, güzel olduğunu iddia etmediğini de belirten Ecem Uzgör, “Şu an resmi bir twitter hesabım yok. Instagram hesabım da ejem4music ismiyle. Ayrıca resmi facebook hesabım da Ejem Official. Bunların dışındakiler sahte hesaplar. Hakkımda 30 tane sahte hesap açılmış. Bunların hepsi yanlış” diye konuştu.

Başlıksız-1

AHMET ÇAKARIN YORUMU ÇOK KOMİKTİ

Basın açıklamasında, kendisini eleştiren spor yorumcusu Ahmet Çakar’a da değinen Uzgör, “Yapılan yorumlar arasında en fazla Ahmet Çakar’ın yorumuna güldüm. Özellikle, Nicolas Cage’a benzetmesi çok şaşırtıcı. Ahmet Çakar’ın yorumu bence çok komik. ‘Ben katılsaydım birinci olurdum’ dedi. Mesleki açıdan da bu konu üzerinde yorum yapacak yetkisi ve tecrübesi olduğunu düşünemiyorum. Spor programında bunun konuşulması bile komik” diye konuştu.

DHA