Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyetenin ünlü ismi Edvina Sponza, Demet Şener’den şikâyetçi oldu
Sosyetenin ünlü ismi Edvina Sponza, Demet Şener’den şikâyetçi oldu
Demet Şener'in, eşi İbrahim Kutluay'ın yasak aşk yaşadığını iddia ettiği ve mahkemeye fotoğraflarını delil olarak sunduğu cemiyet hayatının ünlü ismi Edvina Sponza savcılığa şikâyette bulundu. Sponza, sadece kendi cep telefonunda bulunan fotoğraflarının Şener tarafından hukuksuz şekilde ele geçirildiğini, mahkemeye sunulan bazı konuşmaların ise sahte olduğunu iddia etti.
Magazin 31 Temmuz 2017 - 12:23

Demet Şener'in, ‘Eşimle yasak aşk yaşıyor' deyip tazminat davası açtığı Edvina Sponza, bu kez Şener'den şikâyetçi oldu. Sponza, özel fotoğraflarının Şener tarafından hukuksuz şekilde ele geçirildiğini iddia etti.

İbrahim Kutluay ile Demet Şener’in boşanma davasında yeni bir gelişme yaşandı. Kutluay’ın Şener’i Edwina Sponza ile aldattığı iddiası, magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Bu olayın ardından Şener, 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay’a ihanet iddiasıyla boşanma davası açmıştı. Bununla yetinmeyen ünlü model, yuvasını yıkmakla itham ettiği sosyetik güzel Edwina Sponza’ya da 500 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı. Dava dilekçesinde eşi Kutluay’ın, Sponza ile evlilik dışı ilişki yaşadığını iddia eden Şener, eşinin kendisini Sponza’yla aldattığını gösteren fotoğrafları mahkemeye delil olarak sundu.

demet-seneryipranacak-olan-vSPONZA SAVCILIĞA BAŞVURDU: “FOTOĞRAFLAR ÖZELİM, KONUŞMALAR SAHTE”
Şener, mahkemeye Sponza ile Kutluay arasındaki konuşmaları da gösterdi. Bu gelişme sonrası sosyetik güzel, Şener’in mahkemeye delil olarak sunduğu fotoğrafların kendisine ait özel kareler olduğunu ve bu fotoğrafların sadece şahsi telefonunda bulunduğunu belirtti.

edvina_sponzaŞener’in bu kareleri hukuka aykırı şekilde ele geçirdiğini ileri süren Sponza, savcılığa başvurdu. Sponza, “Demet Şener tarafından mahkemeye sunulan, sözde İbrahim Kutluay’la olan konuşmalar ise sahte olarak hazırlanmıştır” dedi. Savcılık, Sponza’nın şikâyetinin ardından olayla ilgili soruşturma başlattı.

Son güncelleme: 12:43 - 31.07.2017