Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 14. bölüm saat kaçta? Söz oyuncu kadrosu! (Yavuz Karasu – Tolga Sarıtaş kimdir?)
Söz 14. bölüm saat kaçta? Söz oyuncu kadrosu! (Yavuz Karasu – Tolga Sarıtaş kimdir?)
Söz 14. bölüm başlıyor! Star TV'nin izlenme rekorları Söz'ün 14. bölümünde TİM, hiç beklemediği bir anda teröristlerin baskınına uğruyor. Baskın karşısında zor durumda kalan TİM, teröristlerin baskınından nasıl kurtulacak? Oldukça heyecanlı olması beklenen Söz'ün yeni bölümü bu akşam saat 20:00'de başlayacak. Söz dizisinin yeni bölümü ile ilgili tüm gelişmeleri haberimizin içeriğinde bulabilir, başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş (Yavuz Karasu) ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.
Magazin 25 Eylül 2017 - 11:05

Söz 14. bölümü ile bu akşam yayınlanacak. Sevilen dizinin 14. bölümünde TİM, teröristlerin ani bir baskınıyla karşı karşıya kalıyor. Baskın karşısında çok zor duruma düşen TİM, bu baskını püskürtebilecek mi? Büyük bir heyecan fırtınası halinde geçmesi beklenen Söz dizisinin 14. bölümünün fragmanlarını, dizinin oyuncu kadrosunu ve dizi ile ilgili tüm bilgileri haberimizin içeriğinde bulabilir, başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş’ı çok daha yakından tanıyabilirsiniz.

Büyük gün geldi, bugün günlerden #Söz @startv pic.twitter.com/hWIp0zo7Pr

SÖZ DİZİSİ 14. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Teröristler kışlaya büyük bir baskın düzenler. Hazırlıksız yakalanan Tim zor anlar yaşayacaktır. Tayini çıkan Bahar'ın Karabayır'da kalmak için aradığı çözüm hiç beklenmedik birinden gelecektir. Çolak eski gücüne kavuşmaya devam ederken, Sancar ve adamları ise bir Türkmen köyüne doğru harekete geçer. Türkmenleri korumak için gelen Yavuz ve Tim'i Sancar'dan başka bir tehdit beklemektedir.

soz-dizisi-14-bolum-oyunculari

SÖZ 14. BÖLÜM 1. FRAGMANI

 


SÖZ 14. BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

13. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çolak’ın diğer teröristler tarafından kaçırılmaya çalışılacağının istihbaratını alan tim güvenlik önlemlerini arttırmaya başlayacak. Çolak’ın tutulduğu dağ evine giden onlarca terörist birer birer etkisiz hale getirilirken nakil işlemleri görevi de yine aynı time verilecek. Jandarmanın resmi araçlarına eşlik edecek olan tim Çolak’ı başka bir bölgeye götürürken yolda pusu ile karşı karşıya kalacak. Sis bombalarının kullanıldığı saldırıda keskin nişancıların açtığı ilk ateşte konvoydaki askerlerden biri yaralanacak. Aracından inerek saldırıya anında karşılık veren Yavuz ve diğerleri teröristler savurmaya çalışacak. Yaralanan askerin hayatını kaybedip kaybetmeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak. Askerin tedavi altına alınabilmesi için elinden geleni yapan Yavuz ise bir yandan da Çolak’ı diğerlerine kaptırmamaya çalışacak.

SÖZ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Tolga Sarıtaş (Üsteğmen Yavuz)
Atakan Arslan (Geveze) (Üsteğmen Zafer Yaman)
Aybüke Pusat (Doktor Bahar Kutlu)
Görkem Sevindik (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti) (Keşanlı)
Mustafa Yıldıran (Başçavuş Ali Haydar)
Burak Sevinç (Avcı Fethi Kulaksız)
Eren Vurdem (Ateş Acar)
Nihat Altınkaya (Yarbay Erdem Kaçmaz)
Serhat Kılıç (Çolak)
Aytaç Şaşmaz (Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak) (Çaylak)
Nil Günal (Güler Korkmaz)
Melissa Özge Yıldırımer (Fatma Bozdağ)
Meriç Aral (Eylem Mercier)
İlayda Ildır (Nazlı Korkmaz)
Ece Oktay (Funda Kutlu)

AVATAR ATAKAN DİZİDEN AYRILDI

2016 Survivor yarışmasında şampiyonu ünlü sporcu Atakan Arslan Söz dizisinden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu. Açıklamasında, “Söz dizisinden kendi isteğimle ayrılmış bulunmaktayım. İzleyicilerimize bizi destekleyenlere herkese teşekkürler başka projelerde buluşmak üzere.” İfadelerine yer verdi. Avatar Atakan’ın Survivor All Star’a katılacağı yönünde duyumlar da var.

TOLGA SARITAŞ KİMDİR? (YAVUZ KARASU)

Tolga Sarıtaş (d. 30 Mayıs 1991) Türk dizi oyuncusu. Aslen Sivaslıdır ancak İstanbul’da doğup büyümüştür. Halil Akkant Lisesinden mezun oldu. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra ilgisi tamamen oyunculuğa yönelen Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı'nda tiyatro sahnelerinde yer aldı. Sadece oyunculukla yetinmeyerek müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahne aldı. Birkaç dizi ve filmden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şehzade Cihangir karakteriyle Türk seyircisinin beğenisini kazandı.Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu karakterini canlandırdı.Ayrıca oyuncu, 20 Ocak 2017’de vizyona giren Kötü Çocuk filminde Meriç Tuna karakterini canlandırdı.Günümüzde Söz dizisinde Yavuz Karasu karakterini canlandırmaktadır.

Son güncelleme: 15:32 - 25.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.