Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Star TV canlı izle: Kara Sevda yeni bölüm izle – 15 Haziran 2016 Star TV yayın akışı
Star TV canlı izle: Kara Sevda yeni bölüm izle – 15 Haziran 2016 Star TV yayın akışı
15 Haziran Çarşamba akşamı Star TV'de Kara Sevda adlı dizinin yeni bölümü ekrana gelecek. İşte Star TV yayın akışı, Star TV canlı izleme linki... Tıkla Star TV izle...
Magazin 15 Haziran 2016 - 10:02

Bugün yani 15 Haziran 2016 Çarşamba günü Star TV ‘nin yayın akışında Kara Sevda dizisinin son bölümü yayınlanacak. Peki bugün Star TV’de başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile Star TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Star TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

STAR TV CANLI İZLE

STAR TV YAYIN AKIŞI 15 HAZİRAN ÇARŞAMBA

06:00 Soframız
07:00 Bugün
08:30 Beni Affet
09:45 Süper Dadı
11:00 Kiralık Aşk
13:30 Evleneceksen Gel
17:00 Beni Affet
19:00 Star Haber Haber
20:00 Kara Sevda
23:45 Süt Kardeşler
01:45 Fatih Çıtlak ile Ramazan Bereketi

KARA SEVDA YENİ BÖLÜM

Kemal'in nişanında bayılması Nihan'ın aklına büyük bir şüphe düşürür. Neden bayıldığını öğrenmek ister. Öte yandan Nihan'ın aklına düşen soru işaretinin Emir'deki yansıması da sarsıcı olur. Eğer Nihan hamileyse, o bebeğin doğması hem Emir hem de Asu için imkansızdır. İki can düşmanı kardeş için aynı cephede birleşme zamanı gelir.
Kemal ile Asu'nun nişan gecesi, Ozan'la Zeynep'in polisler tarafından yakalanmasıyla adliyede noktalanır. Tam da Emir'in planladığı gibi Ozan hemen nöbetçi mahkemeye çıkarılır ve tutuklu yargılanır. Kemal, Nihan'ın şüphelerinden habersiz Ozan'ların bu hatayı nasıl ve hangi akılla yaptıklarının peşine düşer. Adım adım şüphelerinin üstüne ilerlediğinde karşısına çıkan isim onu şaşırtmaz. Ancak kardeşleriyle Emir arasında kuracağı bağ Kemal'in bütün hayatını değiştirecek türdendir. Kemal, bu sefer gözlerini kör eden kardeş sevgisini bir kenara atıp, Zeynep'in karşısına başka türlü çıkacaktır.