Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Star TV canlı izle: Yayın akışı: (12 Ekim )Kara Sevda 39. bölüm
Star TV canlı izle: Yayın akışı: (12 Ekim )Kara Sevda 39. bölüm
Türkiye'nin önemli işlere imza atan kanallarından biri olan Star TV'nin 12 Ekim Çarşamba 2016 yayın akışında Kara Sevda dizisinin 39. bölümü var.
Magazin 12 Ekim 2016 - 07:01

Türkiye'nin yaptığı dizi ve programlarla adından bir hayli söz ettiren kanalı Star TV'nin 12 Ekim Çarşamba 2016 yayın akışında saat 16.15'te Zuhal Topal'la yer alacak. Akşam kuşağında saat 20.00’de “Kara Sevda” adlı dizinin 39. bölümü ekrana gelecek.

STAR TV CANLI İZLE

İŞTE STAR TV TÜM YAYIN AKIŞI

06:45 Bugün Haber – Yeni Bölüm
09:45 Duymayan Kalmasın Magazin – Yeni Bölüm
12:30 Kaçak Gelinler Yerli Dizi – Tekrar
14:30 Beni Affet Yerli Dizi – Yeni Bölüm
16:15 Zuhal Topal’la Kadın – Yeni Bölüm
19:00 Star Haber Haber
20:00 Kara Sevda Yerli Dizi – Yeni Bölüm
23:45 Paramparça Yerli Dizi – Tekrar
02:30 Duymayan Kalmasın Magazin – Tekrar
04:45 Zuhal Topal’la Kadın – Tekrar

KARA SEVDA 39. BÖLÜM

Nihan'ın kucağında Deniz'i gören Kemal, geçmişe dair parçaları bir araya getirdiğinde aklında tek bir soru belirir: Deniz, kendi kızı olabilir mi? Kemal'in kalbinin sesinden daha somut bir kanıta ihtiyacı vardır. Emir ise Kemal'in Deniz konusunda şüphelendiğini anladığında, gerçeği gizlemek için bütün silahlarını kuşanır.

Nihan, Kemal ile Emir'in Deniz üstünden başlayacağı savaşa karşı kendi tedbirlerini alır. Bir anne olarak, evladının zarar görmemesi için bıçak sırtı kararlar verir. Çok riskli bir ittifak kurar. Bu ittifak, Kemal ile Emir arasındaki dengeyi tamamen değiştirecektir.

Öte yandan Kemal, Emir'le hala görüştüğünü anladığı Zeynep'in karşısına çıkmak için baba evine gider ve sürpriz bir şekilde Ozan'dan geriye kalan mektubu bulur. Mektupta yazanlar, Ozan'ın intiharını Kemal'in gözünde ilk kez şüpheli hale getirir.

Nihan'dan bir çocuğu olabilme ihtimali Kemal'in geleceğe dair bütün kararlarını askıya almasına neden olur. Asu ise Kemal'i köşeye sıkıştırmak için ailesini yanına çeker. Gecenin sonunda Kemal ve Asu'yu büyük bir yüzleşme beklemektedir.

Kemal gerçekleri ortaya çıkaracak planını harekete geçirir. Leyla'nın düzenlediği kermeste Kemal bütün engellemelere rağmen kızıyla ilgili “gerçeğe” doğru ilerleyecektir.