Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Star TV izle (canlı): Hayat Bazen Tatlıdır 2. yeni bölüm izle – 23 Ekim Pazar Star TV yayın akışı
Star TV izle (canlı): Hayat Bazen Tatlıdır 2. yeni bölüm izle – 23 Ekim Pazar Star TV yayın akışı
23 Ekim Cuma akşamı Star TV'de hayat Bazen Tatlıdır dizisinin 2. yeni bölümü ekrana gelecek ve dizinin bu bölümünde Koray'ın okulda dengeleri nasıl değiştirdiği görülecek. İşte Star TV yayın akışı, Star TV canlı izleme linki... Tıkla Star TV izle...
Magazin 23 Ekim 2016 - 19:13

Bugün yani 23 Ekim 2016 Pazar günü Star TV ‘nin yayın akışında kanalın yeni dizisi Hayat Bazen Tatlıdır 2. yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin bu haftaki bölümünde Koray’ın arkadaşlarının okula gelmesi sonrası gelişen olayları izleyeceğiz. Peki bugün Star TV'de başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile Star TV'nin online canlı yayına erişebilir ve Star TV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

STAR TV CANLI İZLE

STAR TV YAYIN AKIŞI 23 EKİM PAZAR

05:30 Güzel Köylü – Yerli Dizi – Tekrar
07:00 Medcezir – Yerli Dizi – Tekrar
08:00 Tarkan Viking Kanı – yerli Sinema
10:00 Tülin Şahin ile Moda – Kadın – Yeni Bölüm
11:00 Vahe ile Evdeki Mutluluk – Yaşam – Yeni Bölüm
12:00 Erkek Güzeli Sefil Bilo – Yerli Sinema
13:30 Hayat Bazen Tatlıdır – Yerli Dizi – Tekrar
16:15 Kiralık Aşk – Yerli Dizi – Tekrar
19:00 Star Haber
20:00 Hayat Bazen Tatlıdır – Yerli Dizi – 2. Bölüm
23:30 Yerli Dizi – Tekrar
02:00 Kiralık Aşk – Yerli Dizi – Tekrar
04:30 Türk Müziği

HAYAT BAZEN TATLIDIR 2. BÖLÜM ÖZETİ

Koray'ın okula gelmesini hazmedemeyen Hayat, Şerif'le konuşmaya gittiğinde beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Koray'ın yakın arkadaşlarını da yeni okuluna getirmesiyle okulda dengeler değişir.

Hayat, Cerrah ile konuşup durumu çözmeye çalışırken farkında olmadan yeni bir tartışmanın içinde bulur kendini. Koray'ın okulu bırakma tehdidi karşısında çaresiz kalan Cerrah, Hayat'ın hışmına uğrar.

Öte yandan Burak ve Gözde arasındaki çekimi tehlikeli bulan Sevda, Gözde'ye diş bilerken, Cerrah'ın okula bağış yaptığı bilgisayarları Şerif'in oyun konsolu olarak kullanmasıyla okulda hareketli anlar yaşanır. Hayat, bu durum karşısında sessiz mi kalacak yoksa Şerif'in oyununu bozabilecek mi?