Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Star TV izle (canlı): – Kara Sevda 40. yeni bölüm izle – 19 Ekim Çarşamba Star TV yayın akışı
Star TV izle (canlı): – Kara Sevda 40. yeni bölüm izle – 19 Ekim Çarşamba Star TV yayın akışı
19 Ekim Çarşamba akşamı Star TV'de Kara Sevda dizisinin yeni bölümü ekrana gelecek dizizinin bu bölümünde Kemal araştırmasında kritik bir aşamaya gelecek! İşte Star TV yayın akışı, Star TV canlı izleme linki... Tıkla Star TV izle...
Magazin 19 Ekim 2016 - 11:09

Bugün yani 19 Ekim 2016 Çarşamba günü Star TV ‘nin yayın akışında kanalın sevilen dizisi Kara Sevda’nın 40. yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin bu haftaki bölümünde Kemal, Emir’in doğumgünü partisinde araştırmasıyla ilgili önemli gerçeklere ulaşacak. Kara Seva 40. bölümle ilgili daha çok detaya haberimizin devamından öğrenebilirsiniz. Peki bugün Star TV'de başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile Star TV'nin online canlı yayına erişebilir ve Star TV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

STAR TV CANLI İZLE

STAR TV YAYIN AKIŞI 19 EKİM ÇARŞAMBA

06:45 Bugün – Haber – Yeni Bölüm
08:30 Beni Affet – Yerli Dizi – Tekrar
09:45 Durmayan Kalmasın – Magazin – 13. Yeni Bölüm
12:00 Paramparça – Yerli Dizi – Tekrar
12:00 Beni Affet – Yerli Dizi –  1035. Yeni Bölüm
14:30 Hanım Köylü
13:00 Zuhal Topal’la – Kadın – Yeni Bölüm
19:00 Star Haber
20:00 Kara Sevda – Yerli Dizi – 40. Yeni BÖlüm
23:00 Hayat Bazen Tatlıdır – Yerli Dizi – Tekrar
02:15 Durmayan Kalmasın – Magazin – Tekrar
04:15 Zuhal Topal’la – Kadın – Tekrar

KARA SEVDA 40. BÖLÜM ÖZETİ

Kemal, Emir'in oyunundan habersiz Deniz'le ilgili yaşadığı hayal kırıklığının ardından kendini çok çabuk toplar. Cezaevinden çıktığı günden beri aklında olan Kozcuoğlu'nu çökertme planına hız verir. İki hedef noktası vardır: Biri, Emir'in itibarı; diğeri Nihan'ın gözünde Ozan'ın ölümüyle ilgili kendini aklamak. Kemal, hedeflerine ulaşmak için Emir'in takip etmesinin çok zor olduğu şaşırtmacalı  bir yöntemle araştırmasına başlar. Emir de Kemal'in önünü kesmek için hamlelerine başlar. Kemal'in Emir'e hazırladığı sürprizler Emir'in hiç beklemediği yerlerden gelecektir.

Nihan, Leyla'nın ittifakıyla, kendi planına devam eder. Kozcuoğlu ailesinin göbeğine ne zaman patlayacağı belli olmayan ilk dinamiti yerleştirir. Bu sırada, hiç beklemediği bir anda, eve gelen bir paket onu, Ozan'la ilgili çok derin bir sorgulamanın içine iter. Nihan'ın bütün bakış açısını değiştiren bu paket, Kemal ile Nihan'ı tekrar karşı karşıya getirecektir. Kemal'in vicdanının rahatlığı, Nihan'ın Kemal'e bakışını derinden sarsar. Kemal'i vicdanen “affetmeye” çok yakındır… Öte yandan Nihan, kızı için, Emir'den sonsuza kadar kurtulabilmek için planlarının kesintiye uğramaması gerektiğinin bilincindedir. Emir'e sürpriz bir doğum günü partisi organize eder.

Parti organizasyonunun olduğu gece, Kemal de başka bir planla davetsiz Kozcuoğlu evine gelir. Nihan ile Kemal'in bundan sonra gözlerinin birbirine değdiği her an, kalplerinin sesine karşı verecekleri bir sınav da olacaktır.

Asu ve Tufan'ın sadakatle bağlı olan ilişkileri,  çok şiddetli bir krizle temelden sarsılır. Asu, Tufan'ı uzağına iter. Bu kararın bedelini Tufan, Emir'in sürpriz doğum günü partisinde ödetmek için harekete geçer.
Emir'in doğum günü partisi, Kemal için araştırmasında çok büyük bir düğümün çözülebileceği gecedir. Ozan'ın ölümüyle ilgili hasıraltı edilmiş hayati delil, Nihan'la Kemal'i tekrar bir araya getirebilecek kudrettedir.