Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Star TV izle (canlı): Kiralık Aşk 57. yeni bölüm izle – 21 Ekim Cuma Star TV yayın akışı
Star TV izle (canlı): Kiralık Aşk 57. yeni bölüm izle – 21 Ekim Cuma Star TV yayın akışı
21 Ekim Cuma akşamı Star TV'de Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümü ekrana gelecek ve dizinin bu bölümünde Defne'nin sürpriz öpücüğe nasıl tepki vereceğini göreceğiz. İşte Star TV yayın akışı, Star TV canlı izleme linki... Tıkla Star TV izle...
Magazin 21 Ekim 2016 - 10:35

Bugün yani 21 Ekim 2016 Cuma günü Star TV ‘nin yayın akışında kanalın sevilen dizisi Kiralık Aşk’nin 57. yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin bu haftaki bölümünde Defne’nin Ömer’in onu sürpriz bir şekilde öpmesine vereceği tepkiyi göreceğiz ayrıca artık taraflar bell ioluyor. Bakalım Defne kimin tarafında yer alacak? Peki bugün Star TV'de başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile Star TV'nin online canlı yayına erişebilir ve Star TV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

STAR TV CANLI İZLE

STAR TV YAYIN AKIŞI 21 EKİM CUMA

06:45 Bugün – Haber – Yeni Bölüm
08:30 Beni Affet – Yerli Dizi – Tekrar
09:45 Duymayan Kalmasın – Magazin – 15. Yeni Bölüm
12:00 Yüksek Sosyete – Yerli Dizi – Tekrar
14:30 Beni Affet – Yerli Dizi –  1037. Yeni Bölüm
16:15 Zuhal Topal’la – Kadın – Yeni Bölüm
19:00 Star Haber
20:00 Kiralık Aşk – Yerli Dizi – 17. Yeni Bölüm
23:45 Hayat Bazen Tatlıdır – Yerli Dizi – Tekrar
02:15 Duymayan Kalmasın – Magazin – Tekrar
04:15 Zuhal Topal’la – Kadın – Tekrar

YÜKSEK SOSYETE 17. BÖLÜM ÖZETİ

Toplantılar, telefonlar, koşuşturmalar, Passionis yangın yeri…Her şey yoluna girecek derken, şirket karışıyor. Kral Ömer, ikinci şans adını verdiği tasarımında çok büyük bir problemle karşı karşıya. Görüşmeler, temaslar, yeni planlar Passionis'i bu dertten kurtarabilecek mi?

Herkes tarafını seçiyor. Ömer'den yana olanlar ve şüphe duyanlar… Sinan çabaları ile yine Ömer'in yanında. Her şey onun iyiliği ve zarar görmemesi için. Peki ya Defne? Hangi tarafta?
Baba yarısı Necmi, olayı duyar duymaz Ömer'e geliyor. Ömer'e sunduğu teklif gözleri yaşartacak cinsten. Pamir her zaman ki gibi sessiz ve çok planlı. Ömer'in yaşadığı krizi fırsata çevirmek için çabalıyor.
Koray, Ömer'den yana şüpheli. Eğer Ömer bunu hissederse, Koray için yine zor zamanlar başlayabilir. Seda, Yasemin'in Sinan'ın eski eşi olduğunu öğreniyor. Seda'nın bu konuya tepkisi ne olacak?
İso artık gerçeğe çok yakın… Gerçekle yüz yüze… Yine zorluk, yine imkansızlık… Hayatı boyunca onu kovalayan duygular.