Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Star TV izle (canlı): Yüksek Sosyete 17. yeni bölüm izle – 20 Ekim Çarşamba Star TV yayın akışı
Star TV izle (canlı): Yüksek Sosyete 17. yeni bölüm izle – 20 Ekim Çarşamba Star TV yayın akışı
20 Ekim Çarşamba akşamı Star TV'de Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümü ekrana gelecek ve dizinin bu bölümünde Sürreya ile Levent bir dönüm noktasındalar. İşte Star TV yayın akışı, Star TV canlı izleme linki... Tıkla Star TV izle...
Magazin 20 Ekim 2016 - 10:59

Bugün yani 20 Ekim 2016 Perşembe günü Star TV ‘nin yayın akışında kanalın sevilen dizisi Yüksek Sosyete’nin 17. yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin bu haftaki bölümünde Süreyya ile Levent kritik bir dönüm noktasında bulacaklar kendilerini. Bakalım Süreyya’nın kararı ne olacak? Yüksek Sosyete 17. bölümle ilgili daha çok detaya haberimizin devamından öğrenebilirsiniz. Peki bugün Star TV'de başka hangi programlar ve diziler izlenebilir? Aşağıdaki bağlantı ile Star TV'nin online canlı yayına erişebilir ve Star TV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

STAR TV CANLI İZLE

STAR TV YAYIN AKIŞI 20 EKİM PERŞEMBE

06:45 Bugün – Haber – Yeni Bölüm
08:30 Beni Affet – Yerli Dizi – Tekrar
09:45 Durmayan Kalmasın – Magazin – 14. Yeni Bölüm
12:00 Hayat Bazen Tatlıdır – Yerli Dizi – Tekrar
14:30 Beni Affet – Yerli Dizi –  1036. Yeni Bölüm
16:15 Zuhal Topal’la – Kadın – Yeni Bölüm
19:00 Star Haber
20:00 Yüksek Sosyete – Yerli Dizi – 17. Yeni Bölüm
23:45 Kara Sevda – Yerli Dizi – Tekrar
02:15 Durmayan Kalmasın – Magazin – Tekrar
04:15 Zuhal Topal’la – Kadın – Tekrar

YÜKSEK SOSYETE 17. BÖLÜM ÖZETİ

Cansu, Kerem’in Koran Holding’e neden geldiğini anlamaya çalışır. Bulduğu cevaplar ise onu Kerem’in amaçları konusunda çıkmaza sürükler. Kerem ise büyük bir ikilemdedir. Bir yanda kalbine gömmeye çalıştığı aşkı diğer yanda onu yaralayanlardan hesap sorma arzusu… Bundan sonra Kerem ve Cansu için yalnızca aşk değil, savaş da vardır. Bedia ile aralarındaki bağı tamamen kopartan Mert, Ece’ye hayatının sürprizini yapar. İlişkilerinde büyük bir dönüm noktası yaşayan Süreyya ve Levent cephesinde ise ikilinin önündeki en büyük engel Süreyya’nın vicdanıdır.