Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Star TV izle: Yayın akışı (10 Ekim Pazartesi) Paramparça 75. bölüm
Star TV izle: Yayın akışı (10 Ekim Pazartesi) Paramparça 75. bölüm
Bu akşam Star TV'de neler var? Türkiye'nin önemli işlere imza atan kanallarından biri olan Star TV'nin 10 Ekim Pazartesi 2016 yayın akışında Paramparça dizisinin 75. bölümü yayınlanacak.
Magazin 10 Ekim 2016 - 08:20

Türkiye'nin yaptığı dizi ve programlarla adından bir hayli söz ettiren kanalı Star TV'nin 10 Ekim Pazartesi 2016 yayın akışı… Star TV'de; akşam kuşağında saat 20.00'de “Paramparça” adlı yerli dizinin 75. bölümü ekranlara gelecek.
Star TV'yi canlı izlemek için ise aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

STAR TV CANLI İZLE

İŞTE STAR TV'NİN TÜM YAYIN AKIŞI

06:45 Bugün
09:45 Duymayan Kalmasın
12:30 Kaçak Gelinler
14:30 Beni Affet
16:15 Zuhal Topal’la
19:00 Star Haber
20:00 Paramparça
23:45 Kara Sevda
02:30 Duymayan Kalmasın
04:45 Zuhal Topal’la

PARAMPARÇA 75. BÖLÜM ÖZETİ

Cihan'a Kara Haber

Asuman, Harun'a Yaklaşıyor

Dilara, yalıdaki varlığından iyice rahatsız olduğu Asuman ile büyük bir tartışma yaşar. Yalıyı terk eden Asuman'ı geri getiren Harun olur. Harun henüz Asuman ve Candan arasındaki ilişkiden haberdar olmadığı gibi, Asuman'ın kendisine gösterdiği tuhaf yakınlıktan da rahatsızdır.

Maide Hanım'ın Nefreti Büyür

Maide Hanım, Harun ve Dilara'yı barışma yemeğine davet eder. Tam her şey yoluna giriyor derken, Ozan evi basıp Harun'dan teknedeki patlamanın hesabını sorar. Maide Hanım gerçeği itiraf etmek zorunda kalır. Ölümün kıyısına gelen Maide Hanım'ın artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır. Hazal'ı çağırarak yeni planını devreye sokar.

Cansu'nun Durumu Ciddi

MR sonucun temiz çıkması Cansu'yu rahatlatır. Ancak Cihan ve Deniz, Cansu'nun hastalığı ile ilgili bir başka belirtiyi fark eder. Artık durum çok ciddidir. Cansu'nun hastalığından dolayı gözü dünyayı görmeyen Cihan, peşindeki gizemli kadının da, içinde bulunduğu tehlikenin de farkında değildir.