Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şükran Ovalı’dan aile açıklaması
Şükran Ovalı’dan aile açıklaması
Futbolcu Caner Erkin'le olan birlikteliği evlilik yolunda ilerleyen Şükran Ovalı yüreğinden geçenleri samimi bir şekilde paylaştı.
Magazin 17 Eylül 2016 - 10:54

Magazin dünyasının yakından takip ettiği Caner Erkin ve Şükran Ovalı, örnek aşklarıyla son dönemin en çok konuşulan çiftleri arasında yer alıyor. Beraberliklerini evlilikle taçlandırmayı düşünen ikili zaman zaman verdikleri röportajlarda bu duygularını ifade etmekten çekinmiyor. Son olarak Habertürk’e bir röportaj veren Şükran Ovalı, aşk hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. İşte Ovalı’nın evlilikle ilgili itirafı ve aile özlemi: “İlişkimle ilgili madem çok soru soruluyor, şöyle söyleyeyim; Caner çok başarılı bir futbolcu ve çok iyi bir insan ve biz çok mutluyuz. Umarım ki bir ömür böyle devam eder. Her şey söylediğimiz, yazdığımız, konuştuğumuz gibi, ilişkimiz yoktu, şimdi var, çok mutluyuz. İlerisine götürmek istiyoruz, bir aile kurmak istiyoruz, umarım da böyle devam eder.”

İLGİLİ HABERŞükran Ovalı, evlilik yolunda ilerlediği Caner Erkin'in çocukluk fotoğrafını paylaştıŞükran Ovalı, evlilik yolunda ilerlediği Caner Erkin’in çocukluk fotoğrafını paylaştı