Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şükran Ovalı da ‘Paramparça’ya veda edecek
Şükran Ovalı da ‘Paramparça’ya veda edecek
Nurgül Yeşilçay’ın yerine ‘Paramparça’nın kadrosuna dahil olan Şükran Ovalı da iki bölüm sonra diziye veda edecek.
Magazin 2 Haziran 2016 - 09:38

Paramparça dizisinde Nurgül Yeşilçay'ın yerine gelen Şükran Ovalı'nın da ömrü uzun olmadı! Ovalı'nın iki bölüm sonra diziden ayrılacağı iddia edildi. Dizinin başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay arasında öpüşme sahnesinde başlayan tartışma mahkemeye taşınmıştı. Petekkaya'ya küfür eden Yeşilçay, yapım firması Endemol Shine tarafından 52. bölümde öldürülüp diziden gönderilmişti. İki oyuncunun davalık olmasından sonra Yeşilçay'ın yerine Şükran Ovalı geldi.

sukranic

BİR ÖLÜM SAHNESİ DE OVALI’YA

Star gazetesinin haberine göre Petekkaya, Ovalı ile de anlaşamadı. Şükran Ovalı için senaryoya bir ölüm sahnesi eklendiği ve iki bölüm sonra diziye veda edeceği öğrenildi. İddialara göre; önümüzdeki sezon devam edecek dizinin senaryosunda Erkan Petekkaya'ya bir sevgili yazılmayacak. Dizide Alina Boz ve gençlere ağırlık verilecek. Oyuncularla 13 bölümlük anlaşma yapılacak. Eğer 13 bölümde beklenen reytinge ulaşılmazsa diziye son verilecek.

ERKAN PETEKKAYA’DAN YALANLAMA

Sosyal medya hesabından Şükran Ovalı’yla fotoğrafını paylaşan Erkan Petekkaya, “Şükran yakın dostumdur .Yalan ve kötü niyetli haberlere itibar etmeyiniz. Sevgiler, saygılar” notunu düşerek, çıkan haberleri yalanladı.

Son güncelleme: 16:41 - 02.06.2016