Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şükrü Özyıldız ve Hande Doğandemir’in aşkı gerçeğe dönüştü
Şükrü Özyıldız ve Hande Doğandemir’in aşkı gerçeğe dönüştü
'Her Şey Aşktan' filminde Hande Doğandemir'in aşk acısını dindiren ve aşk yaşayan Şükrü Özyıldız ile Doğandemir'in aşkı gerçek oldu.
Magazin 2 Mart 2016 - 12:43

‘Her Şey Aşktan’ adlı sinema filminde başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız ve Hande Doğandemir’in aşk yaşadığı iddia ediliyor. Özyıldız, ‘Şeref Meselesi’ dizi setinde tanıştığı Şükran Ovalı ile uzun soluklu bir ilişki yaşamış ve kısa süre önce çift ayrıldıklarını açıklamıştı.

Okan Yalabık’tan ayrıldıktan sonra aşk hayatını soran gazetecilere daha 3 gün önce “Siz bunu bana sormamış olun, ben de duymamış olayım” cevabını veren Hande Doğandemir, yeni aşka yelken açtı. Her Şey Aşktan’da Hande Doğandemir’in filmdeki aşk acısını da Şükrü Özyıldız dindiriyordu…

Daha önce Kerem Bursin ve Barış Arduç ile de aşk yaşayan Doğandemir, şimdilik bu aşkı gizli yaşamayı tercih ediyor. Çift, yakın çevresinin söylediğine göre genellikle Şükrü’nün evinde görüşmeyi tercih ediyor.

Son güncelleme: 13:36 - 02.03.2016