Şükrü’ye tasarımcı sevgili

Şükrü’ye tasarımcı sevgili

Yaklaşık sekiz aydır Hande Doğandemir’le aşk yaşayan Şükrü Özyıldız, sürpriz bir şekilde tasarımcı Rabia Yaman’la Nişantaşı sokaklarında el ele objektiflere yansıdı.
Magazin 4 Kasım 2016 - 01:22
Mustafa DERYAHANMagazin Editörü

Yaklaşık sekiz aydır Hande Doğandemir'le aşk yaşayan Şükrü Özyıldız, sürpriz bir şekilde tasarımcı Rabia Yaman'la Nişantaşı sokaklarında el ele objektiflere yansıdı.

FiLM AŞKI ÇABUK BiTTi

Yapımcılığını Özcan Deniz'in üstlendiği ‘Her Şey Aşktan' filminde birlikte kamera karşısına geçen Şükrü Özyıldız ile Hande Doğandemir'in aşkı kısa sürdü. İkilinin mart ayında başlayan ilişkilerinin bittiği önceki akşam ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncu, önceki gece yeni sevgilisiyle görüntülendi.

Şükrü Özyıldız, Hande Doğandemir'le ne zaman ayrıldıkları ve Rabia Yaman'la yeni aşka ne zaman yelken açtıkları yönündeki ısrarlı soruları yanıtsız bıraktı.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Özyıldız, özellikle sosyal medyada dikkat çeken genç tasarımcı Rabia Yaman'la objektiflere takıldı. Bir eğlence çıkışı Nişantaşı'nda el ele yürürken görüntülediğimiz sevgililer, flaşların patlamasıyla şoke oldu. Soruları yanıtsız bırakmayı tercih eden ikili, hızlı adımlarla evlerinin yolunu tuttu.

Mustafa DERYAHANMagazin Editörü