Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Suna Vidinli magazin gazetecilerinden torpil istedi
Suna Vidinli magazin gazetecilerinden torpil istedi
Suna Vidinli ve Volkan Ekinci aşkı magazin muhabirlerinin objektiflerine böyle takıldı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 19 Şubat 2016 - 14:01

Aslı Üstünkaya'dan boşandıktan sonra sosyetik güzel Suna Vidinli ile yeni bir aşka yelken açan iş adamı Volkan Ekinci, sevgilisiyle birlikte ilk kez yılbaşı tatili için Roma'ya uçarken havaalanında görüntülenmişlerdi. Yaklaşık 2 ay önce görüntülenen sevgililer, önceki akşam İstinye Park'ta objektiflerden kaçamadı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

FLAŞLARDAN TEDİRGİN OLDULAR

Mekanın önünde gazetecilerin olduğunu fark eden sevgililer, birlikte görüntülenmemek için ayrı ayrı girdi. Özel bir kanalda sunuculuk yapan Suna Vidinli, gazetecilerin kendilerini görüntülememeleri için; “bana biraz torpil yaparsınız artık” diyerek sevgilisinin yanına geçti.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK
Geç saatlere kadar baş başa yemek yiyen sevgililer çıkışta patlayan flaşları fark edince bir hayli tedirgin oldu. Fotoğraflarının çekilmemesi için gazetecilerden torpil isteyen Suna Vidinli, buna rağmen görüntülenince adeta suratının düşmesi dikkatlerden kaçmadı.

Son güncelleme: 09:36 - 20.02.2016