Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Süreyya Yalçın evlilik sonrası değişti
Süreyya Yalçın evlilik sonrası değişti
Sosyetenin ünlü simalarından Süreyya Yalçın'ın geçen sene ile bu sene arasındaki görüntüsü bir hayli farklı.
Magazin 11 Ağustos 2016 - 07:34

Ardında 4 milyar dolar miras bırakan merhum işadamı Faruk Yalçın’ın tek varisi olan kızı Süreyya Yalçın’ın görüntüsü, Ozan Baran’la evlendikten sonra değişti. Yalçın, nikah sonrası burun ve meme estetiği yaptırdı. Yalçın’ın yeni görüntüsünü Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Karacalar’a sorduk. Karacalar, Süreyya Yalçın’ın görüntüsünün bu denli değişmesindeki en önemli etkenini burun estetiği olduğunu belirtiyor. “Burun estetiğinde dudaklar açığa çıkar ve yüzün oranları daha iyi oturur” diye konuşan Karacalar, “Böyle bir işlem hastane seçimine göre 5 ila 15 bin lira arasında bir fiyata yaptırılabilir” diyor.

sureyya-yalcin-ic

SİLİKON PROTEZ TAKILMIŞ

Prof. Dr. Karacalar, “Yalçın’a meme estetiği de yapılmış görünüyor. Yeni fotoğraflarda meme üst kutbu dolmuş. Bu ancak silikon protezlerle olabilir. Meme silikon estetiği ücretini yapılacak işlemin kapsamını, silikonun tipi ve hastane seçimi belirler. Ortalama 8-15 bin lira arasında bir rakam çıkar” diyor.