Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Süreyya’dan Yılmaz’a gözlük nispeti
Süreyya’dan Yılmaz’a gözlük nispeti
Sosyetik isim Süreyya Yalçın kocasıyla birlikte Bodrum Türkbükü'nde tatilini sürdüyor.
Magazin 6 Ağustos 2016 - 08:43

Antakyalı iş adamı Ozan Baran ile bu yılın ilk ayında dünya evine giren Süreyya Yalçın kına gecesinde giydiği 100 kiloluk kıyafetiyle uzun süre konuşulmuştu. Cemiyet hayatının yakından takip edilen simalarından Süreyya Yalçın sadece özel hayatıyla değil farklı giyim tarzıyla da konuşuluyor.

sureyya-yalcin-ic-2

Süreyya Yalçın’ı haberimize taşıyan konuysa gözlük tercihi oldu. Kocasıyla birlikte Bodrum Türkbükü’nde tatilini sürdüren Yalçın, sosyal medya hesabı üzerinden burada çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

sureyya-yalcin-ic

Bununla birlikte de konu bir anda Yalçın’ın gözlükleri oldu. Son zamanlarda özellikle Rising Star’da jüri üyeliği yapan Yılmaz Morgül’ün gözlük tercihleri konuşulurken, bu paylaşımdan sonra Süreyya Yalçın’ın gözlükleri de uzun süre kendisinden söz ettirecek gibi duruyor.

İLGİLİ HABERYılmaz Morgül'ün birbirinden ilginç Rising Star Türkiye gözlükleriYılmaz Morgül’ün birbirinden ilginç Rising Star Türkiye gözlükleri

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.