Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Süreyya’nın sineksavarı
Süreyya’nın sineksavarı
Cemiyet hayatının renkli isimlerinden Süreyya Yalçın, eşi Ozan Baran’la birlikte tekneyle geldiği Bodrum’da tatil yapıyor.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 19 Ağustos 2016 - 06:51

Cemiyet hayatının renkli isimlerinden Süreyya Yalçın, eşi Ozan Baran'la birlikte tekneyle geldiği Bodrum'da tatil yapıyor. Genç sosyetik, yemek yerken uçuşan sinekleri uzak tutmak için tekne personeline raketle nöbet tutturdu.

Tekne mürettebatı yetmedi, Süreyya Yalçın'ın arkadaşları da ellerine raketi alıp sinek kovaladı.

BODRUM'DA TEKNE TATİLİ

DARICA Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nın sahibi merhum işadamı Faruk Yalçın'ın sosyetik kızı Süreyya Yalçın, sansasyonel yaşamıyla sürekli dikkat çekmiş ve mutluluğu üçüncü eşi Antakyalı işadamı Ozan Baran'da bulmuştu. Miami'de yaşayan çift, yaz tatili için Bodrum'a geldi.

3

RAKETİ KAPAN AVA ÇIKTI

ÇİFT, önceki gün teknelerinde Süreyya Yalçın'ın annesi Ülkü Yalçın'ı misafir etti. Yemek yedikleri sırada masada uçuşan sinek ve arıları uzak tutmak için tekne personelini ayakta sinek nöbetine diken Yalçın, daha sonra arkadaşlarıyla beraber sinek avına katıldı.

7

Kayınvalidesini uğurladı

Süreyya Yalçın'ın annesi Ülkü Yalçın tekneden ayrılırken Ozan Baran kayınvalidesini bota kadar yolcu etti.