Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sürpriz kına gecesi
Sürpriz kına gecesi
14 Mayıs’ta Ayvalık Cunda Adası’nda Kenan İmirzalıoğlu’yla nikah masasına oturacak Sinem Kobal’a yakın dostları önceki gece sürpriz bir kına gecesi düzenledi. Geceye Burçin Terzioğlu, Şükran Ovalı ve Yasemin Özilhan gibi ünlü isimler de katıldı.
Magazin 9 Mayıs 2016 - 02:10

Mustafa DERYAHAN

Sinem Kobal, yakın arkadaşlarının organize ettiği sürpriz partiye beyaz bir elbiseyle geldi. Arkadaşları güzel oyuncuya çiçeklerden yapılan bir taç taktı.

ARKADAŞLARINI GÖRÜNCE ŞAŞIRDI

Sinem Kobal'ın yakın dostları Arnavutköy Balıkçısı'nda Kobal'a sürpriz bir bekarlığa veda partisi düzenledi. Kobal'ın yakın arkadaşları Burçin Terzioğlu, Şükran Ovalı ve Yasemin Özilhan “Çok heyecanlıyız. Hem bekarlığa veda hem de kına gecesi yapacağız” dedi. Kobal ve arkadaşlarına altı kişilik özel fasıl grubu eşlik etti.

 Sürpriz kına gecesine Sinem Kobal'ın annesi Nuray Kobal da katıldı. Anne-kız mutluluk pozlarını Instagram hesaplarından yayınladı.

DAMATLIK ALIŞVERiŞi YAPTI

Gelinin sürpriz partisi planlanırken Kenan İmirzalıoğlu da arkadaşı İzzet Özilhan'la birlikte hazırlattığı damatlığını almak üzere İstinyePark'taydı. Yakışıklı oyuncu gecenin ilerleyen saatlerinde Sinem Kobal ve arkadaşlarıyla Emirgan'da bir mekanda buluşup eğlenceye katıldı.