Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 101. yeni bölüm fragmanı izle: Semih’in parmağı kırıldı
Survivor 101. yeni bölüm fragmanı izle: Semih’in parmağı kırıldı
Survivor 2016'nın 101. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde dokunulmazlık oyunu esnasında Semih çok kötü bir kaza geçiriyor ve parmağı kırılıyor.
Magazin 19 Haziran 2016 - 09:27

TV8’in ve ekranların en heyecanlı ve çekişme dolu yarışma programı Survivor 2016’nın 101. bölümü bu akşam yayınlanacak. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geliyor. Yalnız oyun esnasında Serkay ile mücadeleye giren aldığı sert darbenin ardından bir anda kendini havuzda buluyor. Havuzdan çıktığında ise tüm yarışmacıları şoke eden bir gelişme yaşanıyor.

 

“PARMAĞIM KIRILDI”

Acılar içerisinde havuzdan çıkan Semih “Parmağım kırıldı. Çok kötü krıldı hem de abi” diyor. Semih’in o halini gören Atakan ve Nagihan adeta kendinden geçiyor. Doktor Metin Kuş hemen talihsiz yarışmacının yanına giderek ilk müdahaleyi yapıyor fakat kırığın derecesi öylesine büyük ki Metin Kuş “Beni aşan bir müdahele” diyor. Tüm yarışmacıların yardımıyla Semih sedyeyle hemen hastaneye kaldırılıyor.