Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 104. yeni bölüm fragmanı izle: Semih Survivor’a veda mı ediyor?
Survivor 104. yeni bölüm fragmanı izle: Semih Survivor’a veda mı ediyor?
Survivor 2016'nın 104. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler bu akşam ödül oyunu için yarışırken Acun ise konseyde Semih'in son durumu hakkında açıklamalar yapıyor.
Magazin 23 Haziran 2016 - 07:38

Survivor’da finale sayılı günler kala heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Survivor 2016 104. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler sürpriz bir ödül için karşı karşıya geliyor. Gece oynanacak yarışmayı bakalım hangi takım kazanacak? Ödül oyunu sonrası ise Acun konseyde Semih için alınan kararı açıklayacak.

 

SEMİH YARIŞMADAN AYRILACAK MI?

Ödül oyununda yarışamayan Semih, akşamki konseye katılıyor. Acun, bu özel konseyde Semih’e geçmiş olsun dileklerlerini iletirken talihsiz yarışmacının bundan sonra yarışmalara katılacak durumda olmadığını belirtiyor. Genç yarışmacının Survivor’dan ayrılıp ayrılmayacağı ise bu akşamdan sonra belli olacak.

İLGİLİ HABERSurvivor'da ödül oyununu kim kazandı (22 Haziran)Survivor’da ödül oyununu kim kazandı (22 Haziran)

“DALGA GEÇENİ ALLAH ISLAH ETSİN”

Hastaneye kaldırılan ve bireysel dokunulmazlık oyununda yer alamayan başarılı yarışmacıya geçmiş olsun dileklerini ileten Akalın, “Parmağı nasıl koptuysa ‘Türkiye’ diyo garibim. Ya çok çok üzüldüm. Geçmiş olsun Semih. Dalga geçeni de Allah ıslah etsin tez zamanda” ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 08:34 - 23.06.2016