Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2016 canlı izle: TV8 canlı izle
Survivor 2016 canlı izle: TV8 canlı izle
Survivor 2016'nın finali bu akşam gerçekleşecek. Survivor 2016 final bölümü Kıbrıs'ta gerçekleşecek ve program TV8'den canlı olarak yayınlanacak.
Magazin 30 Haziran 2016 - 18:06

TV8 ve ekranların en zor ve mücadele seviyesi en yüksek yarışma programı Survivor 2016’nın final bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Survivor 2016’nın final bölümünde Gönüllüler’den Serkay ve Ünlüler’den Atakan Survivor şampiyonu olmak için kıyasıya bir mücadeleye girecekler.

Survivor 2016’nın final bölümü Kıbrıs’tan canlı olarak TV8 ekranlarında yayınlanacak. Survivor 2016’nın bu akşamki bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

TV8 CANLI İZLE

ATAKAN VE SERKAY FİNALE NASIL ÇIKTI?

Survivor'un büyük final oyunlarında 1. olan isim Serkay final koltuğuna direkt olarak oturmuştu. Aynı oyunda ise Avatar Atakan 2. olarak yarı final koltuğuna oturmuştu. Semih, Nagihan ve Damla arasında Kıbrıs'ta SMS oylması yapılmış oylamanın galibi Damla olmuştu. Damla bu sonucun ardından Avatar Atakan'ın rakibi olarak 28 Haziran akşamı final için mücadele etmiş ve elenmişti. Bu sonuçların ardından Gönüllüler'den Serkay ve Ünlüler'den Atakan bu akşam Survivor'da şampiyon olmak için SMS oylamasına çıkacak.