Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2016 yarışmacısı Nagihan’ın acı içinde kıvrandığı görüntüler korkuttu. Nagihan Survivor’da sakatlanıyor mu?
Survivor 2016 yarışmacısı Nagihan’ın acı içinde kıvrandığı görüntüler korkuttu. Nagihan Survivor’da sakatlanıyor mu?
Survivor 2016'nın yeni bölüm tanıtımına Nagihan'ın acı içinde kıvrandığı sahneler damga vurdu.
Magazin 15 Haziran 2016 - 15:32

Survivor 2016’da önceki akşam yaşanan eleme heyecanı dışında yeni bölümün fragmanı da yayınlandı. Yunus Günçe’nin adaya veda ettiği gecede en çok dikkat çeken görüntülerden biri yeni bölüm tanıtımının sonunda ekrana gelen ve Nagihan’ın acı içinde çığlıklar attığı sahnelerdi. Nagihan’ın şok görüntülerinin olduğu Survivor yeni bölümdeki görüntüler akıllara ‘Nagihan ciddi bir sakatlık mı yaşadı?’ sorusunu getirdi. Daha önce de Tuğba Özay bir yarışma sonrasında burnuna gelen darbe sonucu acı içinde kıvranmış ve ekran karşısındaki seyirciyi korkutmuştu. Atakan’ın sakatlığı da yine Nagihan’ın sakatlığı gibi akıllarda soru işaretleri bırakmıştı. İşte ‘Nagihan sakatlanıyor mu?’ dedirten şok görüntülerinin olduğu Survivor yeni bölüm fragmanı…

SURVİVOR 97. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Survivor yeni bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. 97. bölüm tanıtımında Semih'in yine iddialı olduğu görülürken Atakan ile Nagihan arasında gerginlik tırmanıyor. Nagihan, Atakan'a “Defol git” diyecek! Ayrıca bu bölümde ödül oyunu oynanacak ki Survivor yeni bölümün ödül oyununda şok bir gelişme olacağı görüldü!

Son güncelleme: 15:42 - 15.06.2016