Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2016 yarışmacısı Yunus Günçe, Acun Ilıcalı’dan bir ricada bulundu
Survivor 2016 yarışmacısı Yunus Günçe, Acun Ilıcalı’dan bir ricada bulundu
Survivor 2016 yarışmasında üst üste beşinci kez eleme adayı olarak gösterilen Yunus Günçe, Acun Ilıcalı'ya isteğini sundu ve bir teklifte bulundu.
Magazin 24 Mayıs 2016 - 10:18

Survivor 2016’da eleme kotasına giren ve arkadaşları tarafından elenecek isimler arasında gösterilen Yunus Günçe, yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı’dan bir ricada bulundu. Ünlüler takımından Yunus Günçe’nin “Konseye 5. kez aday olarak geliyorum. Bunun bir rekor olup olmadığımı merak ediyorum” demesi üzerine araya giren Acun Ilıcalı, “Onu söylerim ama daha önce yaşanmış olmasına çok ihtimal yok” yanıtını verdi.

yunus-gunce-ic

Günçe, “Eğer bu bir rekorsa, konseydeki bu alanın adını ‘Yunus Günçe Konsey Salonu’ yapmak size de uygun düşer mi? Israr etmiyorum sadece bir teklif. Belki girişe benim ufak bir büstüm olabilir. En azından giderken bir iz bırakayım” ifadelerini kullandı. Ilıcalı’nın yanıtı ise “Böyle bir isim değişikliği bize uygun düşmez ama bence çok güzel bir mizah. Ayrıca Survivor’da zaten bir iz bıraktın” şeklinde oldu.