Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyunun kim kazandı? Survivor’da ilk finalist kim?
Survivor’da ödül oyunun kim kazandı? Survivor’da ilk finalist kim?
Survivor 2016'da 26 Haziran akşamı yarışmacılar için çok önemli bir ödül oyunu oynandı. Survivor'da sona kalan yarışmacılar Miami'de 3 günlük tatil için yarıştı. Kıbrıs'taki final öncesi bu tatil hem bir moral hem de bir dinlenme fırsatı olacak. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı ödül oyununu kim kazandı? İşte tüm detaylar...
Magazin 26 Haziran 2016 - 17:38

Survivor 2016 yarışmasında SMS eleme adayları ile yarı final ve final koltuklarının sahipleri belli oldu. Serkay, Survivor 2016 büyük finalindeki yerini garantiye alırken yarı final koltuğunu Atakan aldı. Son iki gündeki yarışmalarda geride kalan Damla ile Nagihan ise Semih ile beraber eleme adayı oldular. Peki bu akşam yani 26 Haziran 2016 tarihli Survivor 107. bölümde ne var? İşte Survivor yeni bölümden detaylar…

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da 26 Haziran Pazar akşamı büyük final öncesi güzel bir tatil için ödül oyunu oynandı! Yarışmacıların kıyasıya mücadele verdiği ödül oyunu 2 etaptan oluştu. Önceki haftalarda olduğu gibi birinci etabı kazanan takım, ikinci etaba skor avantajıyla başladı. Atakan, Nagihan, Damla ve Serkay’ın mücadele verdiği Survivor ödül oyununda ilk etabı Gönüllüler takımı 10’a 7’lik bir skorla kazandı. İkinci etaba 3 farklı averajla giren Gönüllüler takımı, rahat bir oyunla Ünlüler takımını 10’a 4 yenerek, ödül oyunu kazandı.

 

SURVİVOR FİNAL BÖLÜMÜN DETAYLARI

Bu son ödül oyunu öncesi Survivor final bölümününde detayları şekillendi. Bilindiği gibi Semih’in sakatlanması üzerine Acun Ilıcalı radikal bir sistem değişikliğine gitmişti. Peki final için oyunlar sonucunda final bölümü nasıl şekillendi?

Yeni sisteme göre çeyrek finalde 3 kişi SMS oylamasına girecek ve bu üç kişiden bir kişi yarı finale çıkacak. Yarı finalin diğer ismi ise bir önceki Survivor programında belli oldu ki o isim Atakan oldu. Dün de eleme grubunun ikinci ismi ve garanti final koltuğunun sahibi belli oldu. Buna göre Serkay, finali garantilerken eleme grubuna Damla, Nagihan ve Semih kaldı!

survivor final
Son güncelleme: 11:00 - 27.06.2016