Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2016 yolcusu kalmasın
Survivor 2016 yolcusu kalmasın
Acun Ilıcalı'nın fenomen televizyon programı Survivor'da bu sene yarışacak olan ünlüler takımı önceki sabah Atatürk Havalimanı'nda toplandı.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Şubat 2016 - 07:36

Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek olan zorlu yarışma öncesi ünlü isimleri, aileleri ve yakın dostları havalimanından uğurladı. Ünlüler kafilesinde yer almayan Yılmaz Morgül ve Tuğba Özay’ın daha sonra ekibe katılacağı öğrenildi.

“YATTARA ABİ BİZE SAHİP ÇIKTI”

Gine’li eski futbolcu İbrahim Yattara havalimanına yakın arkadaşı ve asistanı olan Bailo Diallo’yla geldi. Dominik Cumhuriyet’inde yarışacak olan yakın arkadaşını desteğe gelen Bailo Diallo “Yattara abi benim için ve İstanbul’da yaşayan Gine’liler için çok önemli.

Foto: Emre Çevik

Ben İstanbul Üniversitesi’nde okuyorum. Onun sayesinde eğitim görüyorum. Yaklaşık sekiz senedir de Yattara abi bana sahip çıktı. Okul masraflarımı ve tüm giderlerimi karşıladı. Türkiye’de yaşayan birçok Gine’li vatandaşa yardım etti” sözleriyle Yattara’yı övdü.

Foto: Emre Çevik

GİTMEDEN HAMSİ YEDİM

Yarışmada birinci olmak için Dominik Cumhuriyeti’ne gittiğini dile getiren Gine’li futbolcu “Bol bol hamsi, köfte ve döner yedim. En çok Türk yemeklerini özleyeceğim” dedi.

Foto: Emre Çevik

YANIMDA SECCADE VE TESBİH GÖTÜRÜYORUM

‘Avatar Atakan’ lakaplı Muay Thai Dünya Şampiyonu Çağan Atakan Arslan’ı zorlu Survivor öncesi kalabalık arkadaş grubu yalnız bırakmadı. Yemek yemediği zamanlarda sinirli olabileceğini dile getiren genç sporcu, adaya yanında izin verilirse kullanmak için seccade ve tesbih götürdüğünü söyledi.

Foto: Emre Çevik

MAKYAJ KORKUM YOK

Miss Turkey 2013 3.güzeli Ezgi Avcı önceki sabah havalimanında yer alan ünlü isimler arasındaydı. Yarışma öncesi son bir ay boyunca spor idmanları yaptığını dile getiren Avcı, muhabirlerin “Tescilli güzel olarak, adada makyajsız görüntülenmekten korkmayacak mısınız?” şeklindeki sorusuna “Bu soru muhteşem. Ama kesinlikle makyajsız olmaktan korkmayacağımı size söyleyebilirim” dedi.

Foto: Emre Çevik

ŞAMPİYON BİR ANNE OLACAĞIM

Milli Atlet Nagihan Karadere havalimanına tek geldi. Boynundaki özel yapılmış kolyeyi, geçtiğimiz sene Survivor’da yarışmış olan Merve Aydın’ın hediye ettiğini söyleyen Karadere, “Merve bana her zaman destek oldu. Ada hakkında bilgiler verdi. 1 yaşında Ece adlı kızım var. Adadan şampiyon bir anne olarak kızıma dönmek istiyorum” dedi ve iddiasını ortaya koydu.

Foto: Emre Çevik

ANNEMİN İZMİR KÖFTESİNİ YEDİM VE GELDİM

Oyuncu Yunus Günçe, hasta halde adaya gittiğini söyledi. Son üç gündür grip olduğunu söyleyen Günçe, “Hasta olarak adaya gidiyorum. İnşallah başarılı olarak döneceğim. Son olarak annemin İzmir Köftesini yiyip, adaya gidiyorum” dedi.

Foto: Emre Çevik

EBRU’YA AİLE DESTEĞİ

Manken Ebru Öztürk’ü Dominik Cumhuriyeti yolculuğu öncesi annesi Şükran, babası Mehmet, kardeşi Fatih ve dayısı İşhan yalnız bırakmadı. Yarışmada finale kalmak istediğini söyleyen Ebru Öztürk, “Ailem için yarışacağım” dedi.

 

Son güncelleme: 15:31 - 02.02.2016