Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2016’da 6 Mart gecesi yapılan elemede kimin adı yazıldı
Survivor 2016’da 6 Mart gecesi yapılan elemede kimin adı yazıldı
Survivor 6 Mart 2016 konseyde kimin ismi yazıldı, eleme adayları kim oldu?
Magazin 7 Mart 2016 - 09:53

Dokunulmazlık oyununu Survivor 2016’da 6 Mart günü düzenlenen yarışmada Ünlüler kaybetti. Ada konseyine kimin isminin çıkacağıyla ilgili yorumlar yapılırken, Ünlüler konseyi tarafından onun ismi yazıldı ve 6 Mart Survivor 2016’da Ünlüler’in eleme adayı belirlenmiş oldu.

 

  

İki gruba ayrılan Ünlüler, Tuğba Özayın adadan elenmesini, gitmesini istediklerini belirtti. Ünlüler takımındaki bir gruptan altı kişi Mehmet, Yunus, Ezgi, Ebru, Atakan, Yattara ve Seda, Tuğba Özay’ın adını yazdı. Geriye kalan Eda, Nagihan, Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül Ebru’yu yazdı. Böylece Ünlüler 6 Mart konseyinde ismi en çok yazılan isim Tuğba Özay oldu. Survivor 2016 6 Mart gecesinin eleme adayı böylelikle Tuğba Özay oldu.

YATTARA GÜLDÜRDÜ

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlülerde kaçınılmaz son olan eleme heyecanı yaşandı. En çok ismi yazılan Tuğba Özay olurken bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Nagihan ise, Ebru Öztürk'ün ismini verdi. Yattara ise “Kimsenin adını yazmak istemiyorum” diyerek tebessüm ettirdi.

Ünlüler için gergin geçen konseyi Mehmet'in tavırları ısıttı. Acun Ilıcalı ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Mehmet'in şivesi herkesi kahkahaya boğdu.

Son güncelleme: 11:31 - 07.03.2016