Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2016’da Semih Öztürk takım arkadaşları hakkında planlar yapmış
Survivor 2016’da Semih Öztürk takım arkadaşları hakkında planlar yapmış
Survivor 2016'da Gönüllüler takımında yer alan Semih Öztürk arkadaşlarını hiçe sayarak bir plan yaptı.
Magazin 21 Mart 2016 - 10:26

Yeni sezonuyla başarılı bir seyirde ilerleyen Survivor 2016’da bir ilk yaşandı. Semih Öztürk içinde yer aldığı gönüllüler takımı dokunulmazlığı kaybetsin diye plan yaptı. Gizem Kerimoğlu ilk oyunda performansı ile bunu ifşa edince gönüllüler takımı erken uyandı. Aralarında anlaşan gönüllüler Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu’nu oynatmama kararı aldı. Buna planı deşifre olan Semih Öztürk tepki verdi. Kavga çıkaran Semih Öztürk hem Zafer hem de Nihal Candan ve Serkay Tütüncü ile kavga etti.

 

YAPTIKLARINI KABUL ETTİ

Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu adadaki başbaşa sohbetlerinde yaptıkları planı da itiraf ettiler. Semih Öztürk ada konseyine bu durum taşınınca da Damla Can’a “Ben seni kurtarmak istemiyorum ki… Umrumda değil” diyerek planını kabullendi.

İKİ HAFTADIR PLANLIYORDU

Semih Öztürk içinde yer aldığı gönüllüler takımının dokunulmazlığı kaybetmesini iki haftadır planlıyordu. Bunun sebebi ise gönüllüler SMS sonuçları sıralaması. Semih Öztürk gönüllülerin çıktığı SMS oylamasında birinci çıkmıştı. Buna güvenen Semih Öztürk adada hakimiyet kuramadığı ve dışlandığı takımı ada konseyinde yok etmek istiyordu.

Etiketler