Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2016’nın en’leri
Survivor 2016’nın en’leri
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı Survivor'un en'lerini seçiyoruz... Sizin 2016 'survivor'ınız kim?
Burcu ÖZEN
Magazin 27 Mayıs 2016 - 07:30

TV8'in her bölümü büyük ses getiren yarışma programı Survivor, başladığı günden bugüne yüksek reytingiyle, aynı kuşaktaki programları geride bırakıyor. Uzun süredir adada mücadele veren yarışmacılar, kimi zaman hırslarına yenik düşüyor, kimi zaman da performanslarını ikiye katlıyor. Sizler için hazırladığımız Survivor anketine katılın…

 

PEKİ SİZİN SURVİVOR’INIZ KİM?

En hırslı…

Adada gerilim yükseldikçe, hırslar da artışa geçiyor. Aslında bu hırslı tutum fizyolojik ihtiyaçların yeterince karşılanmamasının dışında kendileri ile yüzleşmekten kaçınmaları sonucu ortaya çıkıyor. Belki de sporcu tavırlarından dolayı Nagihan ve Atakan ve Serkay kazanma konusunda oldukça hırslı… Nagihan, ‘kaybetmeyi kabullenemiyorum’ diyor. Atakan ise yarış esnasında agresifleşiyor.

En kavgacı…

Survivor başında bu yana bir çok defa tartışan, sonrasında barışan Tuğba Özay ve Nagihan adanın en fazla tartışan yarışmacılarındandı… Semih ve Serkay arasındaki gerilim de son bulmak bilmiyor. Atakan ve Nagihan da sık sık yarışma esnasında geriliyor…

En başarısız…

Yarışmanın başından bu zamana kadar en çok yıpranan kişi Yunus Günçe oldu. Kondisyonu düşük bulunan Günçe, birkaç kez eleme potasına girse de adadan ayrılmadı. Finale yaklaştıkça güçsüz isimlerin elenmesiyle, adada güçlü isimler kalmayı başardı. Kalanların arasında ise Yunus ve Semih diğer yarışmacılara göre daha az performans gösteriyor.

En iyi performans…

Adaya gelen herkes belli bir kondisyona sahip, Nagihan, Yattara, Atakan gibi isimler sporcu olmalarının avantajını yaşıyor. Bireysel ödüllerde en çok yarışı kazananların başında Nagihan gelirken, takım olarak ise Ünlüler daha çok oyun kazandı. Nagihan’ı takip eden diğer isim ise yüzde 63 galibiyetle Atakan…

Sizce birinci kim olur?

Herkesin gönlünde yatan bir favori var tabii… Sizce Survivor olmayı kim hak ediyor. Yarışmalarda kim daha başarılı ve halk oylaması kimin yanında olacak?

En dürüst…

Yarışmada gerginliğin yüksek düzeyde olması, zaman zaman tartışmalarda kullanılan kelimelerin dozunu kaçırıyor. Hiç Sezar’ın hakkı Sezar’a diyen ve adil olan yok mu?

ANKET SONUÇLARI

Dün gerçekleştirdiğimiz ‘Survivor 2016’nın enleri’ anketimizle ‘sizce kim birinci olur’ diye sormuştuk. Şu ana kadar anket sonuçları şöyle:

 

En hırslı Nagihan

En kavgacı Semih

En başarısız Yunus Günçe

En iyi performans Nagihan

Avatar Atakan birinci olur

En dürüst Yunus Günçe

Son güncelleme: 09:42 - 27.05.2016