Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 78. yeni bölüm fragmanı izle: Atakan ölümden döndü!
Survivor 78. yeni bölüm fragmanı izle: Atakan ölümden döndü!
Survivor 2016'nın 78. bölüm fragmanı yayınladı. Survivor 2016 yeni bölümde ödül oyunu esnasında başından darbe alan Atakan havuzdan çıkamayınca tüm ekip seferber oluyor.
Magazin 25 Mayıs 2016 - 08:26

Ekranların her bölümü büyük ilgi ile izlenen yarışma programı Survivor 2016’nın 78. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler muhteşem bir ödül oyunu için yarışacaklar. Fakat ödülü gölgeleyen bir olay yaşandı. Atakan boğulma tehlikesi ile karşı karşıya!

ATAKAN İÇİN HERKES SEFERBER OLDU

NBA ödülü için havuzda kıyasıya mücadele veren Ünlüler ve Gönüllüler yarışma sırasında talihsiz bir an yaşadı. Yarışmacıların ipin ucunda sallanan engellerin kendilerini devirmelerine izin vermeden parkuru tamamlamaları gerekiyordu. Fakat Avatar Atakan yarışırken engelden kaçamıyor ve kafasına aldığı darbe ile birlikte havuza düşüyor. Havuzdan çıkamayınca herkes onu kurtarmak için seferber oluyor.

Bu olayın yaşanmasının ardından Atakan hayranları ve yarışmayı seyredenler büyük bir paniğe kapıldı. Atakan’ın babası ise sosyal medyadan açıklamalarda bulundu ve oğlunun iyi olduğunu açıkladı. İşte o açıklama:

avatar

KARARI DOKTORLAR VERECEK

Ödül oyununda talihsiz bir kaza yaşayan Atakan’ın hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı. Yarışmadaki akıbeti merak edilen Atakan’ın durumu yapılcak kontrollerden sonra netlik kazanacak.

Son güncelleme: 14:29 - 25.05.2016