Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 88. bölüm tanıtımı yapıldı!
Survivor 2016, yeni bölümüyle Pazar akşamı 20:00'de TV8'de yayınlanacak. Yeni bölümün merakla beklenen anlarından bir tanesi ise dokunulmazlık oyununda yaşanan talihsiz kaza...
Magazin 5 Haziran 2016 - 00:12

Survivor’da finale doğru gidilirken, dokunulmazlık oyunları çok daha önem kazanmaya başladı. Pazar akşamı yayınlanacak Survivor 88. bölümü öncesi yer alan tanıtım videosunda yarışmacıların dokunulmazlık oyunu için kıyasıya bir mücadele içinde oldukları görülüyor. Gönüllüler takımından İbrahim, Ünlüler takımından Yunus Günçe ile yarıştığı dokunulmazlık oyununda talihsiz şekilde düştü. İbrahim’in durumu hakkında bir açıklama yapılmadı.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın 86. bölümünde ödül oyunu yarışması büyük rekabete sahne oldu, gönüllüler takımı yarışmaya hızlı başladı ve harika bir performansla 6-3 öne geçti. Ancak sonradan açılan ünlüler takımı muhteşem bir geri dönüşle durumu 10-8'e getirerek oyunu kazandı. Son turda Atakan ve Efecan'ın mücadelesinde Atakan'ın sayı almasıyla galip gelen ünlüler büyük sevinç yaşadı.

ÖDÜL OYUNU SONRASI BÜYÜK GERGİNLİK

Semih'in ödül oyununda sakatlandığına inanmayan gönüllüler takımı fikirlerini dile getirdi. Serkay'ın konuyu fazlaca irdelemesiyle Semih ve Serkay arasında büyük gerginlik yaşandı. Semih'in bacağıyla ilgili problemi dolayısıyla oynayamayacağı kararını ada doktoru Metin Kuş vermişti.