Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 89. yeni bölüm fragmanı izle: (6 Haziran) 2. dokunulmazlık heyecanı
Survivor 89. yeni bölüm fragmanı izle: (6 Haziran) 2. dokunulmazlık heyecanı
Survivor 89. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için tekrar karşı karşıya gelecek.
Magazin 6 Haziran 2016 - 13:03

TV8’in her bölümü soluksuz takip edilen ve reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmayan Survivor 2016’nın 89. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Survivor 2016 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyununa çıkacaklar. İlk dokunulmazlık oyununu Ünlüler’e kaptıran Gönüllüler bu sefer kazanmak için için ellerinden geleni yapmak zorunda…

 

“3 KİŞİ DE ONDAN BIKTILAR”

Konseyde Gönüllüler’den 3 kişinin Serkay’ın ismini yazmasıyla birlikte Serkay takım arkadaşlarının kararına saygı duyduğunu açıklıyor. Bu durumun ardından Ünlüler de kendi fikirlerini beyan ettiler. Semih, 3 kişinin de Serkay’dan bıktığını ifade ederken Yunus Günçe ise “Serkay’dan biraz onlar da rahatsızlar” yorumunda bulundu.

Survivor 2016’nın 89. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

TV8 CANLI İZLE

Survivor 2016’nın yeni bölümünü TV8’in web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

SURVIVOR 89. BÖLÜM