Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 96. yeni bölüm fragmanı izle: Adaya veda zamanı
Survivor 96. yeni bölüm fragmanı izle: Adaya veda zamanı
Survivor 96. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dıkunulmazlık oyunu için tekrar karşı karşıya gelecekler. Öte yandan bir kişi bu akşam adaya veda edecek.
Magazin 14 Haziran 2016 - 15:36

TV8 ve ekranların her bölümü keyifle izlenen yarışma programı Survivor 2016’nın 96. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Survivor 2016 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ikinci kez dokunulmazlık oyununa çıkacaklar. Bu akşam bir de adada eleme heyecanı yaşanacak ve bir kişi yarışmaya veda edecek.

 

ATAKAN TEK TABANCA TAKILIYOR

Nagihan’la konuşmasının ardından Semih’in rahatsız oluğunu belirten Avatar Atakan “Nagihan bir şey yapacağı zaman Semih’e sormadan karar veremez hale geldi.” diyerek Nagihan’a hiçbir zaman güvenilmeyeceğini belirtiyor. Başarılı yarışmacı Semih için ise arkasından kuyu kazdığını dile getiriyor. Öte yandan Yunus’un sürekli laf değiştirdiğini ve sattığından bahsediyor. Bu durumda her türlü hazırlığını yaptığını söylüyor.

Survivor 2016’ın 96. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

TV8 CANLI İZLE

Survivor 2016 yeni bölümünü TV8’in web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

SURVIVOR 96. BÖLÜM