Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 99. yeni bölüm fragmanı izle: (17 Haziran)
Survivor 99. yeni bölüm fragmanı izle: (17 Haziran)
Survivor 2016 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için karşı karşıya gelecekler.
Magazin 17 Haziran 2016 - 15:27

TV8’in ve ekranların en zorlu en heyecanlı yarışma programı olan Survivor 2016’nın 99. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Survivor 2016 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için zorlu bir parkurda mücadele edecekler. Nagihan ise bu akşamki ödül oyununda da oynayamazken takımına katkı sağlayamadığı için duygusal anlar yaşıyor. Semih ise onu teselli etmek için uğraşıyor.

 

SEMİH’TEN İBRAHİM’E “SUMOCU” BENZETMESİ

Ödül oyunu esnasında gergin anlar yaşayan Semih ile Gönüllüler takımı arasında tartşma çıkıyor. Semih “Bak oradan fıs fıs konuşuyor. Buraya sanki sumo güreşlerine hazırlanmaya gelmiş.” diyor. Nagihan’ın da bu sözler karşısında kahkaha atması Serkay’ı sinirlendiriyor ve “Siz ikiniz de gerçekten terbiyesizsiniz.” diyor. İbrahim ise Serkay’la dertleştiği esnada Semih’in kilosuyla dalga geçtiğini belirterek “Sen kimsin ya!” diyor.

Survivor 2016’nın 99. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

TV8 CANLI İZLE

Survivor 2016’nın yeni bölümünü TV8’in web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

SURVIVOR 99. BÖLÜM