Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor final ne zaman? Kıbrıs’taki Survivor finaline kimler gidecek?
Survivor final ne zaman? Kıbrıs’taki Survivor finaline kimler gidecek?
Survivor yarışmasında final heyecanı için nefesler tutuldu! Peki Survivor final bölümü ne zaman yayımlanacak ve Kıbrıs'taki Survivor finalinde kimler yarışacak! İşte Survivor 2016 final bölümü ile ilgili merak edilenler...
Magazin 24 Haziran 2016 - 15:31

Survivor final sayılı günler kaldı. Televizyonların en popüler yarışma programı Survivor’ın Kıbrıs’taki finali izleyicileri ekran başına toplayacak. TV8’de yayımlanan Survivor yarışmasında final heyecanı 29 Haziran Çarşamba akşamı yaşanacak. Peki Survivor 2016 finaline kimler kaldı? Semih Öztürk finalde yer alacak mı?

SURVİVOR 2016 FİNALİNE KİMLER GİDECEK?

Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre merakla beklenen final ayağında beş kişi yarışacak. Kıbrıs’taki finale Semih Öztürk, Nagihan, Atakan, Serkay ve Damla direkt olarak gidecek. Acun Ilıcalı’nın değişen sistemle ilgili açıklamasına göre ise 24 Haziran tarihli Survivor 105. bölümde Semih haricindeki yarışmacılar direkt olarak final koltuğuna oturabilmek için yarışacaklar. Ayrıca bu bölümde ikinci olan kişi direkt olarak yarı finale yükselecek. Kalan 3 kişi ise Kıbrıs’a gittiklerinde ilk olarak 105. bölümün ikincisinin karşısına çıkmak için yarı finale kalmaya çalışacaklar.

EN KRİTİK YARIŞMA!

Survivor 2016 105. bölüm yarışmacılar için büyük önem arz ediyor. Artık herkes kendi için yarışacak. Final koltuğuna oturma hakkını kazanan yarışmacı büyük avantaj elde edecek ayrıca ikincilik ödülünü de garantilemiş olacak. Peki final koltuğunu kim kazanacak? Nagihan, Atakan, Serkay ve Damla final koltuğunu kazanmak için zorlu oyunlarda kıyasıya mücadele edecekler! Sakat olan Semih ise Kıbrıs’a gidecek ama garanti final ve yarı final avantajından faydalanamayacak.

SURVİVOR 2016 FİNAL KADROSU!

NAGİHAN KARADERE KİMDİR?
1984 Kadirli doğumlu olan Nagihan Karadere Fenerbahçe'de yetişmiş ve sürat koşuları branşında yarışmıştır. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazanan Nagihan Karadere Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı.
Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4×400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yeraldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.

2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı. Yarışın ardından tüm Türk halkından, ailesinden, hocalarından ve spor bakanından özür diledi.

ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN KİMDİR?
7 Ağustos 1989 Sivas Adoğumlu olan Çağan Atakan Arslan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirme ile ilgilenen Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış bu alanda başarılı olmuştur.

Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren Kickboks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.
2011 yılında Özbekistan'da 5.000 rakip taraftarın önünde Özbek rakibini finalde nakavt ederek IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getirmiştir. Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan Arslan modellik de yapmaktadır.

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?
7 Şubat 1991 İzmir Tire doğumlu doğumlu olan Serkay Tütüncü Survivor’ın en genç yarışmacılarından biri. 178 boyunda ve 76 kilo ağırlığında olan Serkay Tütüncü, yarşma öncesinde oldukça iddialıydı. Survivor’ı kazanacağı çünkü asla pes etmediğini ifade etmişti ki gerçekten de buraya kadar hiç pes etmedi.

DAMLA CAN KİMDİR?
İzmir doğumlu olan Damla Can 27 yaşında. 171 boyunda ve 56 kilo olan Damla Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Damla Can, Survivor yarışmasının başlangıcında kazanmak için her türlü mücadeleyi yaptığını ifade etmişti.

SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR?
1.84 boyunda ve 24 yaşında olan Semih Öztürk ilk olarak Ütopya yarışması ile tanındı. Ütopya yarışmasında ‘'Belalı'' lakabını alan Semih Öztürk; 1991 doğumludur ve Bursalıdır. Marmara Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Semih Öztürk; Ütopya yarışmasında ikinci olmasının ardından Survivor’a katılmıştır. Gitar çalmayı, şiir okumayı seven ve uygulayan Semih Öztürk yarışmanın başlangıcında Survivor adasında korklara yer olmadığını söylemişti.