Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İTHİB defilesinde Serenay Aktaş rüzgârı
İTHİB defilesinde Serenay Aktaş rüzgârı
11. İstanbul Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması'nda futbolcu Serenay Aktaş kıyafetiyle defileye damga vurdu.
Emre ÇEVİK
Magazin 2 Kasım 2016 - 16:47

İTHİB Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle öncülüğünde düzenlenen 11. İstanbul Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması önceki akşam Four Seasons Hotel'de yapıldı. Ünlü modellerin yer aldığı defile ünlüler geçidiyle gece şova dönüştü. Defilenin en çok dikkat çeken ismi ise Survivor yarışmasıyla da adını duyuran kadın futbolcu Serenay Aktaş oldu.

hakan

 

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği İTKİB tarafından düzenlenen ve Yönetim Kurul Başkanı İsmail Gülle ev sahipliğinde yapılan İTHİB Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması'nda 10 finalist tarafından üretilen kumaşlar ünlü modacı Hakan Akkaya tarafından tasarlandı. Defileyi izlemeye gelenler arasında bulunan Serenay Aktaş, kıyafetiyle podyuma çıkan mankenleri gölgede bıraktı. Gece boyunca tüm bakışlar Aktaş’ın üzerinde toplandı.

SEKSİ VE CESUR

Geceye katılanlar arasında Survivor yarışmasına da katılan Serenay Aktaş vardı. Aktaş, cesur kıyafetiyle tüm bakışları üzerine çekti.

serenaycagla

Defilede Çağla Şıkel, Ebru Şallı, Özge Ulusoy ve 55 mankenle birlikte 110 parça podyumda sergilendi.

SAHNEDE HANDE YENER!

hande

Hakan Akkaya imzalı kostüm ile sahneye çıkan Hande Yener Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle ve ünlü modacı Hakan Akkaya basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gülle tarafından Yener'e onur plaketi verildi. Söz Hande Yener'in müzikteki başarısına geldiğinde Akkaya, Hande Yener'e, ”Bu başarı tesadüf değil o kumaşı sağlam bir sanatçıdır” dedi. Defile sonrası sahneye çıkan Hande Yener, oğlu Çağın'ın DJ’liğinde performansını sergiledi. Boynunda C harfli kolyesi dikkat çeken şarkıcı, yeni sevgilisi Ümit Cem Şenol'la ilgili sorulara ise ”Anlayın işte” diyerek yanıt verdi.

Son güncelleme: 17:08 - 02.11.2016