Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Nagihan takımını yaktı
Survivor Nagihan takımını yaktı
Survivor 2016'da Nagihan'ın hatası takımına ödül oyununu kaybettirdi.
Magazin 22 Mayıs 2016 - 09:08

Survivor 2016’da dünkü ödül oyununda daha önce söylenmesine rağmen dizini yere değdiren Nagihan, kural ihlali yaptı ve puan Gönüllüler takımına gitti.

Kendine çok güvenen Nagihan yaptığı iki faulle kritik ödül oyununu takımına kaybettirdi. Nagihan oyun sonunda hata yapmasına rağmen kaybettiğini kabullenmeyip; “bana nazar değdi” diyerek herkesi şaşırttı.

 

Nagihan’ın bu hatası 2012 Londra Olimpiyatları’nda tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca, diskalifiye olmasını hatırlattı.

nagihanic

2012’DE LONDRA OLİMPİYAT OYUNLARI’NDA ELENMİŞTİ

2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden milli atlet Nagihan Karadere, hatalı çıkış yapınca diskalifiye olmuştu.

Hatalı çıkışının ardından koşmadan elenen Nagihan, yarışın ardından ağlayarak yaptığı açıklamada, “Konsantre bozukluğu yaşadım. Kendimde değildim. Nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum. Şu anda şoktayım. Bütün yıl boyunca buraya hazırlandım böyle bir hatayla elenmek beni çok üzdü” demiş ve herkesten özür dilemişti.

TELEFON OYLAMASI BAŞLAYINCA DEDİKODULAR SON BULACAK!

Survivor’ın Ünlüler takımı yarışmacılarından dürüstlüğü ile bilinen Yunus Günçe, Nagihan ile konuşmasında son sekize kalındığında; telefon oylamasıyla seçimin başladığı zaman adada yalakalıkların ve dedikoduların biteceğini söylemişti.

Son güncelleme: 16:28 - 22.05.2016