Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor ne zaman başlayacak? Kimler olacak?
Survivor ne zaman başlayacak? Kimler olacak?
Survivor 2017 için geri sayım başladı. Yıllardır Survivor'un yapımcılığını ve sunuculuğunu yapan Acun ise reyting rekorları kıran yarışması için görüşmelere başladı
Magazin 27 Ekim 2016 - 10:27

Yayınlandığı ilk günden itibaren hem gündeme yön veren hem de reytinglerde zirveyi elden bırakmayan Survivor için geri sayım başladı. Acun ise birbirinden ünlü isimleri kadrosuna katmak için kolları sıvadı. Program için görüşmeler hızlandırıldı fakat yarışmanın ne zaman başlayacağı hakkında net bir bilgi verilmedi.

Acun Ilıcalı'nın magazin sayfalarına düşen fotoğraflarından ve yaptığı açıklamalardan yola çıkarak 2017 Survivor'unun kadrosunda kimlerin isminin olabileceğine dair fikirler oluşmaya başladı. Ilıcalı'nın “Kafamızda isimler var ve görüşmeye başladık. Çok değerli sporcu arkadaşlarımız aynı zamanda sanat dünyasından arkadaşlarımız var. Önümüzdeki sene yine dünyada isim yapmış bazı sporcularımızdan isimler Survivor'da olacak. İyi bir sezon bizi bekliyor diye düşünüyorum. Ama tabi isim verebiliyor muyum? Veremiyorum…” şeklindeki açıklamasına rağmen ünlü yapımcı ve kanal sahibi geride bıraktığımız günlerde yakın aralıklarla Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Daniel Amokachi ve sonrasın da sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile görüntülenmişti.İLGİLİ HABERKerimcan Durmaz ve Acun Ilıcalı aynı masada buluştuKerimcan Durmaz ve Acun Ilıcalı aynı masada buluştu

Sosyal medyaya ve magazin gazetelerinin sayfasına düşen bu fotoğraflar Acun Ilıcalı'nın bu isimlerle Survivor 2017 için görüştüğü düşüncesini akla getirdi. Ilıcalı konuyla igili olarak Magazin 8 mikrofonlarına şunları söylemişti: “Bu sene de projede çok yenilikler var. Büyük ihtimalle Yunanistan'da da Survivor yapacağız. Yunan televizyonuna Yunan ünlüleri Yunan gönüllüleri şeklinde bir Survivor yapacağız. Onu da Dominik'te çekeceğiz” Ayrıca daha önce 8 erkek, 8 kadın yarışmacıdan oluşacan Göz6'da ipi göğüsleyen 2 şampiyonun, doğrudan Survivor'a katılacağı açıklanmıştı.