Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor var mı? Survivor final bu akşam yayınlanacak mı?
Survivor var mı? Survivor final bu akşam yayınlanacak mı?
Türkiye'yi sarsan terör saldırısı Survivor yarı finalini de yarıda kesti! Şimdi Survivor büyük finalinin bu akşam yayımlanıp yayımlanmayacağı merak ediliyor. Bu akşam Survivor finali var mı? İşte cevabı...
Magazin 29 Haziran 2016 - 14:22

Türkiye 28 Haziran Salı akşamı İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan terör saldırısının acısını yaşıyor. Dün yarı finali yapılan Survivor yarışmasında da terör saldırısını haber alan Acun Ilıcalı canlı yayında yarışmacılara ve acı haberi verdikten sonra oylamayı yarıda kesip hemen oy sayımına geçilmesini söyledi. Survivor’da elenen isim olarak Damla finalist olarak da Atakan açıklanır açıklanmaz da program kapatıldı. Yarışmacılar da her hangi bir sevinç yaşayamadılar. Peki bu akşam yayımlanması beklenen Survivor bu  akşam yani 29 Haziran Çarşamba akşamı TV8’de ekrana gelecek mi?

SURVİVOR ERTELENDİ!

Bugün yani 29 Haziran Çarşamba günü ulusal yas ilan edildi ve TV8’in de yayın akışı güncellendi. 29 Haziran tarihli TV8 yayın akışına göre bu akşam Survivor büyük finali yayımlanmayacak! TV8’in resmi internet sitesinden verilen bilgiye göre Survivor finali 30 Haziran Perşembe akşamına ertelendi. Yani Survivor şampiyonunun Atakan mı Serkay mı olacağı yarın, 30 Haziran Perşembe akşamı belli olacak!

TV8 YAYIN AKIŞI 29 Haziran Çarşamba

07:00 Belgesel
08:00 Güller ve Dikenler
10:00 Ölmüş Bir Kadının Mektupları
11:10 Maşa ile Koca Ayı
11:45 Arda’nın Ramazan Mutfağı
12:45 Emre Dorman ile Kur’an’ın İzinde
14:30 Güller ve Dikenler
16:15 Arda’nın Ramazan Mutfağı
17:15 Baybars Altuntaş ile En Zayıf Halka
20:00 Yabancı Sinema
00:15 Emre Dorman ile Kur’an-ın İzinde
02:15 Sahur Vakti
03:30 Rudolf’un Maceraları
05:30 Çok Güzel Hareketler Bunlar

SURVİVOR YARI FİNALİNDE ACI HABER YARIŞMACILARI  ŞOK ETTİ!

Survivor 2016'da dün akşam yarı final heyecanı yaşanıyordu. İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan canlı bomba saldırısı sonrası gelen acı haberle, Acun Ilıcalı finalisti açıkladıktan sonra programı erken bitirdi.
Survivor'da Atakan ve Damla yarı final akşamında SMS oylarının sonuçlarını beklerken, Acun Ilıcalı kısa bir açıklama yaparak oylamayı yarıda kesti ve sonucu açıklayıp programı sonlandırdı.

Acun Ilıcalı İstanbul'da yaşanan patlama sonrasında şu açıklamaları yaptı:
“Yarışmacı arkadaşların haberi yok ama konuklarımızın haberi olmuştur. Aldığım bilgi ile kahrolduk. İstanbul'dan üzücü bir haber geldi. İstanbul'da bir patlama meydana gelmiş, biz de reklam arasında öğrendik. Buradan patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Bu durumda oylama akşamını uzatmamıza gerek yok. Hemen sonucu açıklayıp programı sonlandırıyoruz” dedi.

ATAKAN FİNALE YÜKSELDİ AMA SEVİNEMEDİ

Survivor 2016 yarı final akşamında rakibinden daha yüksek SMS oyu alarak adını final akşamına yazdıran isim Atakan oldu. Ancak İstanbul'dan gelen acı haberden dolayı program adeta buz kesti. Atakan, finale çıkmasına rağmen duruma sevinemedi ve program yayınını erken noktaladı.

Son güncelleme: 14:23 - 29.06.2016