Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor yeni bölüm fragmanı: Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? (95. bölüm)
Survivor yeni bölüm fragmanı: Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? (95. bölüm)
Survivor yeni bölüm kritik bir mücadeleye sahne olacak. Survivor 95. yeni bölümde dokunulmazlık oyunu var ve Kıbrıs'taki final öncesinde bu dokunulmazlık oyunu yarışmacılar için çok önemli! İşte 13 Haziran tarihli Survivor yeni bölüm fragmanı ve 95. bölümden detaylar...
Magazin 13 Haziran 2016 - 11:05

Survivor’da bu akşam yani 13 haziran gecesinde dokunulmazlık oyunu oynanacak ve yeni bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Survivor izleyicilerini bu akşam 95. bölümde kritik bir karşılaşma kritik bir oyun bekliyor. Bilindiği gibi Kıbrıs’ta yapılacak final öncesinde üç kişi daha yarışmaya veda edecek? İşte eleme adaylarının belirlendiği bu süreçte bu akşamki dokunulmazlık oyunu büyük önem arz ediyor.

 

ATAKAN’DAN SEMİH’E: “SIRA SANA GELDİ!”

Eleme gerilimi yükselirken Atakan, Semih’e tepki gösteriyor. Semih, yeni bölümdeki dokunulmazlık oyununun dengeleri değiştirebileceğini belirtirken Atakan, Semih’in tutumuna sert tepki veriyor. Atakan, Semih’i bu ana kadar insanları elemek için dokunulmazlıkları kaybettirdiğini ama şimdi sıra ona geldiği için Atakan’ı dışarda bırakmamak lazım, diye konuştuğunu söyledi.

NAGİHAN: “KİMSEDEN KORKUM YOK”

Survivor yeni bölüm tanıtımında Nagihan’ın ise Atakan’a gönderme yaptığı görülüyor. Nagihan, Atakan’ın onu elemek için her şeyi denediğini ama kendisinin kimseden korkusu olmadıuğını açıklıyor.

ZORLU BİR PARKUR!

Survivor’da yarışmacılar bu bölümde zorlu bir parkur bekliyor. Survivor 95. bölüm fragmanında yarışmacıların sıklıkla tökezledikleri ya da düştükleri görülüyor. Belli ki eleme gerilimi ve zorlu parkur gönüllüler ve ünlüleri oldukça zorlayacak! Semih, bu dokunulmazlık oyunu ile umdunda olmadığı insanların hayatından çıkacağını iddia ediyor.

12 Haziran tarihli Survivor son bölümde Gönüllüler ve Ünlüler bir süreliğine onları adadan uzaklaştıracak bir ödül için, New York seyahati için yarıştılar. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı ödül oyununda New York’a gitmek isteyen iki takımda oldukça motiveydi. Peki Survivor son bölüm bölümde ödül oyununu hangi takım kazzandı? Gönüllüler mi ünlüler mi?

SURVİVOR SON BÖLÜMDE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor son bölümde ödül oyunu için hazırlanan parkurda yarışmacılardan iki hedefi frizbi ile vurması istendi. Parkura bir kaydıraktan kayarak başlayan yarışmacıların önce frizbileri tek tek ikinci engelin başlangıcına getirmeleri gerekiyordu. Yani bir frizbiyi bıraktıktan sonra ikincisini almak için kaydırağı ip yardımıyla yeniden tırmanmaları gerekti. Daha sonra frizbiler ile ikinci engelin altından geçen yarışmacılar atış noktasına gelip 2 kukayı frizbileri atarak devirmeye çalıştılar.

Frizbi oyununda Gönüllüler 4-2 gerideyken Yunus ile Serkay karşı karşıya geldiler ve önce Yunus Serkay’a ardından da Atakan İbrahime’e kaybedince durum 4-4 oldu! Yunus’un yine kaybetmesi ünlüler takımının tepkisini çekti! Yunus ise eleştirilere karşılık Atakan dışında kimseyle muhatap olmadığını söyledi ve “Ne yapayayım kendimi mi yakayım?” diyerek isyan etti!

Durum eşitlendikten sonra Damla ile Nagihan’ın kapışmasında kazanan taraf Damla oldu ve gönüllüler 5-4 öne geçti. Ardından Serkay ile Semih karşı karşıya geldi ve Serkay kazanarak gönüllülerin liderliğini 6-4’e getirdi. Yunus Günçe ile İbrahim’in karşılaşmasında da kazanan İbrahim olunca durum gönüllüler lehine 7-4 oldu. Damla ile Nagihan’ın kapışmasında ünlüler durumu 7-5’e getirse de sonraki oyunu İbrahim ile kazanan gönüllüler New York biletini kaptılar.