Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da Acun ve Nagihan arasında gergin anlar: “İstiyorsan eleyebiliriz seni”
Survivor’da Acun ve Nagihan arasında gergin anlar: “İstiyorsan eleyebiliriz seni”
Survivor 2016'da dün akşam nefes kesen bir final sembol oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler Kıbrıs'ta yapılacak olan finale direkt gidebilmek için zorlu bir mücadeleye girişti. Yarışma esnasında ise Acun ve Nagihan arasında ilginç bir diyalog gerçekleşti.
Magazin 2 Haziran 2016 - 07:35

Ekranların her bölümü keyifle izlenen yarışma programı Survivor 2016’da dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler Kıbrıs için erken bilet olan final sembol oyununu oynadı. Zorlu bir mücadelenin ardından Kıbrıs’a ilk gidecek isim Damla oldu. Fakat final sembol oyunu esnasında Nagihan ve Acun Ilıcalı arasında ilginç bir diyalog gerçekleşti.

Oyuna çok iyi başlayarak büyük bir avataj elde eden Nagihan oyun sonunda Damla’ya kaybedince isyan etti. Kazandığı sayılar ve hırslı kişiliği ile tanıdığımız başarılı yarışmacı kaybettiği oyun sonrası “Ben oynamıyorum ya!” demesinin ardından devreye giren Acun “İstiyorsan çekilebilirsin, eleyebiliriz seni” diyerek Nagihan’a göndermede bulundu.

 

Son güncelleme: 07:39 - 02.06.2016