Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Atakan ölümden döndü! NBA ödülünü ünlüler kazandı
Atakan ölümden döndü! NBA ödülünü ünlüler kazandı
Survivor'da ödül oyunu sırasında, başının üzerinde kurulmuş platforma vuran Atakan, düştükten sonra sudan çıkamadı. Atakan'ın yardımına havuzun çevresindekiler koştu. Ölümün eşiğinden dönen Atakan hem iç kanama tehlikesi hem de boğulma tehlikesini atlattı ama takım arkadaşlarını ve rakiplerini şoka soktu.
Magazin 25 Mayıs 2016 - 23:46

NBA ödülü için havuzda kıyasıya mücadele veren Ünlüler ve Gönüllüler, yarışma sırasında talihsiz bir an yaşadı. Yarışmacıların ipin ucunda sallanan engellerin kendilerini devirmelerine izin vermeden parkuru tamamlamaları gerekiyordu. Fakat Avatar Atakan yarışırken engelden kaçamadı ve kafasına aldığı darbe ile birlikte havuza düştü. Havuzdan çıkamayınca herkes onu kurtarmak için seferber oldu. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı ödül oyununu kazanan takım ise Ünlüler oldu. Ünlüler takımı NBA Batı konferansı maçına gitmeye hak elde etti.

Bu olayın yaşanmasının ardından Atakan hayranları ve yarışmayı seyredenler büyük bir paniğe kapıldı. Atakan’ın babası ise sosyal medyadan açıklamalarda bulundu ve oğlunun iyi olduğunu açıkladı. İşte o açıklama:

Başlıksız-1

NBA FİNALİ ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Kıyasıya mücadelenin sürdüğü, büyük çekişmenin yaşandığı, Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu.

TV8’de 25 Mayıs Çarşamba günü ekrana gelen bölümde ödül oyununu kazanan takım, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Oklahoma Thunder-Golden State Warriors basket maçında belli oldu.

ÜNLÜLER TAKIMI MAÇA GİTTİ

Survivor fanları Ünlüler takımından Semih, Nagihan ve Yunus’un maçı izlerken çekilen görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Başlıksız-1
Son güncelleme: 06:58 - 26.05.2016