Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da eleme adayları kimler? Survivor’da dokunulmazlık oyunu kim kazandı?
Survivor’da eleme adayları kimler? Survivor’da dokunulmazlık oyunu kim kazandı?
Survivor 2016'da 101. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı yeni bir Dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor'da, 'Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?' sorusu yanıt buldu. Survivor'da 18 Haziran akşamı oynanan ilk Dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Survivor son bölümde ise ikinci Dokunulmazlık oyunu oynandı. Yeni bölüm öncesi yayınlanan fragmanda Semih ile Serkay arasında gerçekleşen mücadele sırasında Semih'in parmağının kırıldığı görüldü. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Semih'in durumu nasıl? Survivor'da eleme adayı kim? İşte tüm detaylar...
Magazin 19 Haziran 2016 - 23:36

TV8'in ve ekranların en heyecanlı ve çekişme dolu yarışma programı Survivor 2016'nın 101. bölümü bu akşam yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyunu esnasında çok talihsiz bir de kaza yaşandı. Ünlüler takımından Semih, oyun esnasında Serkay ile mücadele ederken aldığı sert darbenin ardından bir anda kendini havuzda buldu. Havuzdan çıktığında ise tüm yarışmacıları şoke eden bir gelişme yaşandı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her bölümüyle nefesleri kesen Survivor 2016’da 19 Haziran akşamı kritik bir Dokunulmazlık oyunu daha oynandı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı, yarışmacıların büyük çaba harcadığı Survivor Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10’a 9’luk skorla kazandı.

 

SURVIVOR’DA BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? SURVIVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM?

Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık oyunu için ter döktü. Semih’in sakatlığı dolayısıyla katılamadığı yarışmada Atakan ve Nagihan bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Survivor 2016’da bireysel dokunulmazlık oyununu Atakan kazandı ve bunun sonucunda Survivor’da ikinci eleme adayı İbrahim ile birlikte Nagihan oldu.

SURVIVOR’DA SEMİH’İN PARMAĞI KIRILDI! SEMİH’İN DURUMU NASIL?

Survivor 2016’da kritik final öncesi yarışmacıların varını yoğunu ortaya koyduğu gözlemlenirken, Survivor 101. bölümde Ünlüler takımından Semih, talihsiz bir sakatlık yaşadı. Serkay ile mücadeleye giren Semih’in yarışma sırasında parmağı kırıldı. Kendisini acı içinde suya atan Semih’i gören diğer yarışmacılar büyük şok yaşarken, Semih’e ilk müdahaleyi, yarışmanın doktoru Metin Kuş yaptı. Acılar içerisinde havuzdan çıkan Semih “Parmağım kırıldı. Çok kötü kırıldı hem de abi” derken, Semih'in o halini gören Atakan ve Nagihan adeta kendinden geçti. Doktor Metin Kuş hemen talihsiz yarışmacının yanına giderek ilk müdahaleyi yaptı fakat kırığın derecesi öylesine büyüktü ki Metin Kuş “Beni aşan bir müdahele” dedi. Tüm yarışmacıların yardımıyla Semih sedyeyle hemen hastaneye kaldırıldı.

 

SURVIVOR'DA İLK ELEME ADAYI KİM?

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında İbrahim, Serkay ve Damla kritik konseyde aralarından bir ismi eleme adayı olarak belirledi. Damla'nın direkt olarak Survivor Kıbrıs finaline gitmeye hak kazanmasından dolayı, diğer iki yarışmacı Damla'yı yazamazken, önemli eleme öncesi Serkay İbrahim'in, İbrahim de Serkay'ın ismini yazdı. Elemenin kaderini belirleyen isim ise Damla oldu. Damla da İbrahim'in ismini yazarak, kritik eleme öncesi ilk eleme adayını belirlemiş oldu.

SEMİH VE GÖNÜLLÜLER TAKIMI ARASINDA TARTIŞMA

Survivor'da dokunulmazlık oyununun ardından konseye çıkan yarışmacılar arasında tartışma yaşandı. Ünlüler takımından Semih, Gönüllüler takımından İbrahim'e ‘Sumo güreşine mi geldin?' diyerek kilolarıyla dalga geçtiği için sert bir tepkiyle karşılaştı. Semih ayrıca, yarışma esnasında Gönüllüler takımından Damla'nın taklidini yaptığı için de konseyde Damla ile de tartışma yaşadı.

SURVIVOR'DA NAGİHAN'I ARI SOKTU

Survivor'ın başarılı yarışmacısı Nagihan'ın peşini aksilikler bırakmıyor… Geçtiğimiz ödül oyununda talihsiz şekilde sakatlanmasının ardından Nagihan bu kez de 18 Haziran günü ekranlara gelen Survivor son bölümünde oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında başka bir talihsiz yaşadı. Nagihan, Gönüllüler takımından Damla ile yarıştığı sırada arı tarafından sokuldu. Yaşanan bu olay sonrası Survivor doktoru Metin Kuş, anında müdahalede bulundu.

Son güncelleme: 07:04 - 20.06.2016