Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da eleme adayları kimler? (30 Mayıs) Survivor’da 3. eleme adayı kim?
Survivor’da eleme adayları kimler? (30 Mayıs) Survivor’da 3. eleme adayı kim?
Survivor 2016'nın 82. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için arenaya çıktılar.
Magazin 31 Mayıs 2016 - 07:32

Ekranların soluksuz takip edilen ve dünyanın en zor yarışması olarak nitelendirilen yarışması Survivor 2016’nın 82. bölümü dün akşam yayınlandı. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyunu için bir kez daha zorlu parkurda ter döktü.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler ikinci dokunulmazlık oyununu da 10’a 5’lik skorla kaybetti. Bu sonucun ardından Ünlüler bir kez daha bir ismi göndermek için konseyde toplandılar.

3. ELEME ADAYI KİM?

Pazar günü gerçekleştirilen konseyde sürpriz iki isim Semih ve Yattara eleme adayı olarak çıkmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından dün bir isim daha adadan gitmesi için belirlendi ve bu isim Nagihan oldu. Kritik dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından otomatikman 3. eleme adayı olan Nagihan gözleri dolu bir şekilde çok üzgün olduğunu belirterek “En kötü günüm” diye açıklama yaptı.

 

atakan-sli

ATAKAN’IN YÜREĞİ AĞZINA GELDİ

Dün son olarak doktor kontrolünden geçen Atakan’a Metin Bey öyle bir soruyla geldi ki Atakan neye uğradığını şaşırdı. Atakan’a sonucu bildirmek için gelen Dr. Metin Kuş “Türkiye’ye dönsen üzülür müsün?” sorusunu sordu. Bu soruyla şaşkınlığa uğrayan Atakan “Üzülürüm ağabey” diye karşılık verdi. Daha sonra Metin Kuş müjdeli haberi verince Atakan rahat bir nefes aldı.

 

SURVIVOR 81. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

TV8 ve ekranların soluksuz takip edilen yarışma programı Survivor 2016’nın 81. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık için kıyasıya bir yarışa girdiler. Oyunu kaybeden takımdan iki kişi eleme potasına girdi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’un hayati öneme sahip yarışması olan dokunulmazlık oyunu için her iki takım da ellerinden gelen mücadeleye verdiler fakat galip gelen taraf 10’a 6’lık skorla Gönüllüler oldu.

SURVIVOR’DA ELEMEYE KİMLER KALDI?

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Ünlüler adadan bir kişi göndermek için konsyede iki isim vermek zorunda kaldılar. Gecede en çok ismi yazılan Semih olurken biresysel dokunulmazlık oyununu kazanan Yunus ise Yattara’nın adını verdi.

ACUN’DAN SİGARA OLAYINA YANIT

Damla’nın adada sigara içerken görüntülenmesini sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.Acun ise bu görüntülerin ardından konseyde sigara olayına açıklık getirdi. Ilıcalı, Damla'nın sigarayı çalışanlardan edindiğini ifade etti ve uyarılarda bulundu.

Son güncelleme: 13:45 - 31.05.2016