Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da eleme adayları kimler?
Survivor’da eleme adayları kimler?
 Survivor'da 22 Mayıs'ta oynanan dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Magazin 23 Mayıs 2016 - 08:12

Survivor 2016’nın 75. bölümü dün akşam TV8’de yayınlandı. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler muhteşem bir dokunulmazlık performansı gerçekleştirdi.

TV8 ve ekranların en sevilen ve her bölümü büyük ilgi ile izlenen yarışma programı Survivor 2016’nın 75. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde iki takım muazzam bir dokunulmazlık mücadelesi gerçekleştirdi.

 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler kıyasıya bir dokunulmazlık mücadelesi verdiler. Gerilim dolu oyunun galibi 10’a 6’lık sonuçla Gönüllüler oldu.

yunuskapak

ELEMEDE KİMLERİN ADI YAZILDI?

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Ünlüler elemede bir adayın ismini yazmak için konseye çıktılar. Konseyde ilk gitmesi istenen isim Yunus Günçe olurken bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Semih ise Atakan’ın ismini verdi.

 

BAYRAK KRİZİ

Dokunulmazlık oyunun son mücadelesini kazanan Serkay, elindeki bayrağı Semih'e doğru attı. Semih ise elindeki bayrağı Efecan ve Serkay'ın olduğu yere doğru attı. Bayrak Efecan'a çarpınca ortalık bir anda karıştı…

Son güncelleme: 08:16 - 23.05.2016